Tiktok Para Yağmuru Nedir? Fiyatı Ne Kadar?

Tiktok para yağmuru, canlı yayın açan kişilere gönderilen ve değeri 105 TL olan bir hediyedir. Tiktok üzerinde farklı tutarlarda çok sayıda hediye bulunur. Tiktok canlı yayını yapan kişiye destek olmak için gönderilen hediyelerden biri de Tiktok Para Yağmurudur. Tiktok canlı yayını açan kişilere gönderilen bu hediye 105 TL’dir. Bu hediye tutarı hesap bakiyesinden de kullanılabileceği gibi jeton alarak da gönderilebilir.

Tiktok Para Yağmuru

Tiktok Para Yağmuru Ne Kadar?

Tiktok uygulamasının kullanıcılara sunmuş olduğu bir para kazanma yöntemi olan para yağmuru, canlı yayın açan kişilere izleyicilerin göndermiş olduğu bir hediyedir. Para yağmurunun göndericilere maliyeti 105 TL’dir. Hediyeyi Tiktok kullanıcısına göndermenin maliyeti 105 TL iken bunun 40 TL’si Tiktok uygulaması tarafından kesilmektedir. Kalan 65 TL’lik tutar karşı tarafa iletilmektedir.

Para Yağmuru Kaç TL Kazandırıyor?

Tiktok uygulamasında gönderilen Para Yağmuru, hediyesi şu an 105 TL’dir. Canlı yayın açan kişiye Para Yağmuru hediyesi göndermek istediğinizde bunun tutarı 105 TL olacaktır ancak, bu meblağın 40 TL’si Tiktok uygulaması tarafından alınır. 65 TL’lik tutar ise Tiktok’ta canlı yayın açan kişinin hesabına yatacaktır. Daha fazla kazanç elde etmek isteyen kişiler platform üzerinde yayın yaparak hediye toplamaktadır.

Tiktok Para Yağmuru Kaç TL 2022?

Tiktok’un kullanıcılarına sunmuş olduğu para kazanma yöntemlerinden biri olan Para Yağmuru, canlı yayın açan kişilere gönderilen bir hediye türüdür. Beğendikleri yayıncılarına bu yöntemle destek veren kullanıcılar için Para Yağmurunun güncel 2022 tutarı 105 TL’dir. Bu tutar, göndericiden kesilen tutardır ve yayıncıya aktarılan tutar ise 65 TL’dir. Tiktok’un ticari politikası gereği bu hediyelerden %60 oranında bir kesinti yapılır. Bu oran da para yağmuru için 40 TL’dir.

Tiktok Para Yağmuru Kaç Jeton?

Tiktok üzerinden canlı yayın yapan kişilere destek vermek için kullanılabilen para yağmuru, göndericilere 105 TL olarak yansıtılır. Tiktok yayıncısına 65 TL para yansırken, kullanıcılar bu tutarı hesap bakiyesinden TL olarak kullanabileceği gibi jeton alarak da ödeyebilir. Aradaki 40 TL’lik komisyon Tiktok’a aktarılacaktır.

İlginizi Çekebilir: Sosyal Medyada İzinsiz Video Paylaşımı Suç Mu?

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.