Twitter Takipçi Satın Al

Merhabalar,

Artık instakip kalitesiyle; sitemiz üzerinden twitter takipçi satın alabilirsiniz. Twitter takipçilerinin gönderimi siparişiniz onaylandıktan sonra, genellikle dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır fakat, maksimum 24 saat olarak belirtmekteyiz. Twitter takipçilerimiz, genellikle yabancı ve bot kullanıcılardır.

Sizden sadece, twitter kullanıcı adınızı istemekteyiz, şifre veya diğer bilgilerinizi talep etmemekteyiz. Herhangi bir uygulamaya girmenizi istemiyoruz, bundan dolayı profilinzde reklam paylaşımı vs. olmayacaktır.

Twitter takipçilerinizi gönderebilmemiz için twitter hesabınızın kilitli olmaması gerekmektedir.

500.000’e kadar twitter takipçisi sağlayabilmekteyiz, yüksek miktarda takipçi siparişi vermek istiyorsanız veya aklınıza takılan sorular varsa, sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek butonundan lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Eğer instagram takipçisi satın almak istiyorsanız; sipariş vermek için buraya tıklayınız.

Twitter Takipçi Gönderimimiz AKTİFTİR. En Uygun Fiyatlara yabancı takipçi satın alabilirsiniz.

2016 Mart Ayı twitter takipçi gönderimleri maksimum 72 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Twitter Takipçi Satın Al” üzerine 3 yorum

  1. Akşam saatlerinde 5000 adet takipçi siparişi vermiştim, yaklaşık 7000 olarak gönderilmiş. Tamamı aktif kişilerden oluşuyor, bir tane bile yumurta hesap bulamadım, herkese tavsiye ederim.

  2. Kurumsal hesabımıza denemek için bir miktar takipçi satın aldık, gerçekten aktif ve tamamı türk kullanıcılardan oluşmaktadır. Sürekli bu işlemi tekrar edeceğiz, teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir