Takipçi ve Beğeni Gönderimleri

Merhabalar,

Instagram takipçi ve beğeni hizmetlerimiz aktiftir.takipçi

Fakat, twitter takipçi gönderim hizmetimizi yoğunluktan dolayı durdurmuş bulunuyoruz.

Instagram takipçilerinizin gönderimi ortalama 3-4 gün sürmektedir. Instagram beğenilerinizin gönderimi ise 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Instagram takipçi siparişi vermek için, buraya tıklayarak, otomatik şekilde sipariş verebilirsiniz. Instagram beğeni satın almak istiyorsanız, eğer tek fotoğraf için beğeni satın almak istiyorsanız, kredi kartı ile takipçi satın al bölümünden sipariş verirken instagram kullanıcı adı bölümüne, fotoğraf linkinizi yazabilirsiniz. Fakat, farklı fotoğraflarınıza paylaştırmamızı istediğiniz şekilde beğeni siparişi vermek istiyorsanız, sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek butonundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram beğenilerinizi, her fotoğrafa minimum 100 adet olacak şekilde, dilediğiniz gibi paylaştırabilmekteyiz; örneğin son 20 fotoğraf, ilk 50 fotoğraf gibi, veya beğeni göndermemizi istediğiniz fotoğrafların linklerini bize gönderdiğinizde; biz sizin dilediğiniz şekilde gönderim yapabilmekteyiz.

Hem beğeni, hem de instagram takipçi gönderimlerinde; sizden sadece kullanıcı adınızı veya beğeni göndereceğimiz fotoğrafın linkini istemekteyiz. Kesinlikle, şifre veya herhangi bir uygulamaya giriş yapmanızı istemiyoruz. Uygulamalara girdiğinizde, profilinizden reklam gönderileri paylaşılabilir veya başkalarını takip edebilirsiniz, hesabınızın güvenliği açısından bu tarz uygulamalara giriş yapmayınız.

Bu sitemiz dışında herhangi bir sitemiz bulunmamaktadır. Sadece instakip.com adresi üzerinden hizmet vermekteyiz. Instagram takipçi veya beğeni siparişlerinizde, takipçi veya beğeni aldığınızı kesinlikle kimseyle paylaşmamaktayız.

Her türlü sorunuz için bize sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek bölümünden ulaşabilir, yanıt bulabilirsiniz.

Similar Posts

One Comment

  1. İnstagramdan takipçi,beğeni ve Twitter dan takipçi satın aldım dakikalarca online chat bölümünden yardımcı oldular ve hiçbir sıkıntı yaşamadım çok memnun kaldım teşekkür ederim ve tavsiye ederim:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.