Hızlı Takipçi Gönderimi

Merhabalar,

Instagram takipçi gönderim sistemimizde yaptığımız güncelleme sonucunda artık 1000 adete kadar olan siparişleriniz 12 saat içerisinde gönderilmektedir. Daha fazla miktarda olan takipçi siparişleriniz, 48-72 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Takipçi ve beğeni hizmetlerimiz aktiftir.takipçi

instakip

Piyasadaki en uygun fiyatlar;

500 adet instagram takipçisi : 20 tl
1000 adet instagram takipçisi : 30 tl

500.000 adete kadar gönderim yapabilmekteyiz,

Hemen Sipariş Vermek İçin Tıklayınız!

Instagram beğenileri anlık gönderilmektedir, fakat beğeniler için instakip.destek@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Dilerseniz canlı destek bölümünden de bizimle iletişime geçebilirsiniz, aktif operatörümüz yoksa telefon numaranızı veya mail adresinizi bıraktığınız takdirde kısa süre içerisinde geridönüş sağlamaktayız.

Twitter takipçilerinin gönderimi 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Türk ve aktif kullanıcılar olduğundan bir miktar unfollow olabilmektedir, dilediğiniz takdirde unfollow etmeyen yabancı twitter takipçisi gönderimi de sağlayabilmekteyiz.

Dilerseniz online olarak kredi veya banka kartınızla, ssl sertifikalı ve tamamen güvenli olan bir sistem olan paypal aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz ise, akbank, halkbank, finansbank, kuveyttürk, ziraatbankası hesaplarımıza ödeme yapabilirseniz. ATM’den ödeme yapacaksanız, ziraat bankası komisyon kesmemektedir.

Firmamız güvencesiyle yasal şekilde sosyal medya hizmetleri vermekteyiz. Takipçi, beğeni ve diğer hizmetlerimiz gizlilik çerçevesindedir, hizmet aldığınızı bizim ve sizin dışınızda kimseyle paylaşmamaktayız. Instagram ve twitter dışında da facebook, google+, youtube ve tüm diğer sosyal medya platformları için de hizmet verebilmekteyiz.

Siz de en uygun fiyatlara en kaliteli sosyal medya hizmetini almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sormak istediğiniz tüm sorular için canlı destekten veya instakip.destek@gmail.com adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Sipariş Vermek İçin Tıklayınız!

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.