Instagram takipçi fiyatlarımız aşağıdaki gibidir;

Kısa süreli kampanya fiyatlarımız;

Yabancı Instagram Takipçi ;

500 adet instagram takipçisi : 13 tl
1000 adet instagram takipçisi : 20 tl

Türk Instagram Takipçi ;

500 adet instagram takipçisi : 20 tl
1000 adet instagram takipçisi : 40 tl

Yabancı takipçilerimiz, bir kısmı global kullanıcılardır, gerçek kişilerdir; bir kısmı ise robot profillerdir. Fakat aktiflik garantimiz, veya profillerin kalitesi hakkında bir garantimiz yoktur. Takipçileriniz ödemeniz onaylandıktan sonra instagram profilinize gönderimi başlatılır.

Türk takipçiler ise gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır.

Ödemeyi dilerseniz havale/eft, dilerseniz kredi kartıyla gittigidiyor üzerinden yapabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular için lütfen canlı desteğe başvurunuz.

 

26 Comments

 1. ben instagram takipçi satın aldım paypal ile ne zaman yüklenir veya size göndermem gereken başka birşey var mı

  1. Paypal ile takipçi siparişleriniz otomatik olarak başlamaktadır. Herhangi ekstra bir bilgi istememekteyiz, teşekkür ederiz. 🙂

   1. Ben Almanya’da yaşıyorum, buradan size paypal ile gönderebilirim ancak Türkiye’de artık kullanılmıyormuş. Arkadaşım takipçi konusunda sizi tavsiye etti ancak banka havalesi benim için biraz zahmetli oluyor. Uluslararası ödeme çözümünüz var mı acaba?

  1. Merhabalar,

   Ocak 2016 Kampanyalı fiyatlarımız;

   5000 adet + 1000 adet hediye : 100 tl
   10.000 adet + 2000 adet hediye : 200 tl

   Olarak efendim, dilerseniz online ödeme; dilerseniz havale/eft veya bankamatikten ödeme göndererek sipariş verebilirsiniz. Kesintileri biz karşılamaktayız.

 2. 1.000 adet takipçi için atm’den 20 tl yatırmam yeterli değil mi? Kısa süreli kampanyada 1000 kişi 20 tl yazıyor. Teşekkürler.

 3. Merhabalar ben ödemeyi yapıp alacağım ama ne zman gelir acaba takipçiler ne kadar süre sonra güvenebilir miyim

  1. Merhabalar,

   Takipçi gönderimler saat 10:00-02:00 arasında genellikle 15 dakika içerisinde tamamlanmaktıdr. Fakat yinede mahcup olmamak adına maksimum 12 saat olarak belirtmekteyiz.

  1. Merhabalar,

   Sitemiz aktiftir fakat şuanda güncelleme nedeniyle instagram takipçi siparişleri yaklaşık olarak 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Referans takipçi gönderimlerinin işlem süresi de aynıdır.

   1. İninal kart ile ödeme yapabilirmiyiz? Eğer evet ise, kartlara 50 tl gibi küsüratsız tutarlarda para yatırılabiliyor ve ayrıca bir miktar da gönderim ücreti kesiyor. Kalan tutar küsüratlı olacaktır. Bu miktarın karşılığı olarak takipçi satın alabilmemiz mümkün mü acaba?

    1. Tabiki, ininal kart ile ödeme kabul edebiliyoruz. Ancak limitlerin düşük tutarda olması nedeniyle barkod kodlarımız sürekli değişmektedir, güncel bilgilerimiz için bizimle canlı destekten iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, dilerseniz bankamatikler aracılığıyla da hesaplarımıza kartsız şekilde ücret gönderip takipçi satın alabilirsiniz. Finansbank, TEB gibi bankalar herhangi bir işlem ya da gönderim ücreti kesmemektedir.

 4. 20.000 adet instagram takipçi satın almak istiyorum, ücretlendirmesi nasıl acaba? Aylık otomatik beğeni hizmetiniz aktif mi?

  1. Benim de bir projemiz için yüksek sayıda takipçiye ihtiyacım var. Fiyatlar sabit olarak mı artıyor acaba?

   1. Merhabalar, yüksek miktarlarda fiyatlar değişebilmektedir veya beğeni, izlenme gibi hediyelerimiz olmaktadır. Detaylı bilgi için canlı destekten iletişime geçebilirsiniz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.