5 Adımda Snapchat Karanlık Mod Açma

Göz konforunu sağlamak ve gözün daha az yorulmasını sağlamak amacı ile Snapchat karanlık mod açma için izlenmesi gereken adımlar şunlardır:

  • Adım 1: Snapchat uygulamasını açın.
  • Adım 2: Üst sol köşede bulunan avatarınıza dokunun.
  • Adım 3: Karşınıza çıkan menüden “Ayarlar” sekmesine girin.
  • Adım 4: Ayarlar’da bulunan “Uygulama Görünümü” seçeneğine dokunun.
  • Adım 5: Karşınıza 3 seçenek çıkmaktadır: Sistemle eşleştir, Her zaman açık ve Her zaman karanlık. Buradan “Her zaman karanlık” seçeneğine dokunarak karanlık modu açın.

Sistemle eşleştir” seçeneği, telefonunu kullandığınız görünüm moduna uygun bir şekilde çalışmaktadır. Eğer kullanıcı telefonunu karanlık modda kullanıyor ise, bu seçenekle birlikte uygulama da karanlık modda çalışacaktır.

Snapchat Karanlık Mod Sorunu

Bazı Snapchat kullanıcıları için karanlık mod bulunamamaktadır. Bunun nedeni aslında kullanıcının cihaz markasıyla ilgilidir. Snapchat karanlık modu şu an yalnızca iPhone model telefonlar için seçenek olarak sunulmaktadır. Android telefonlarda Snapchat koyu mod bulunmamaktadır. Eğer iPhone cihazı sahibi iseniz ve karanlık mod hala seçenek olarak ayarlarda gözükmüyor ise, bunun nedeni uygulamayı henüz güncellememiş olmanızdan kaynaklanmaktadır. 

Snapchat’te Karanlık Mod Var Mı?

Snapchat uygulamasında karanlık mod bulunmaktadır ancak bu yalnızca iPhone cihazlarda sunulmaktadır. Şu an Android kullanıcıları için herhangi bir koyu / karanlık mod seçeneği sunulmamaktadır. Eğer kullanıcı iPhone marka telefona sahip ise, karanlık modu isterse sistem eşleştirme ayarı ile, isterse her zaman karanlık mod aktif seçeneği ile kullanabilmektedir.

Keşfedin: Snapchat Streak Ne Demek?

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.