Whatsapp Duruma Gizlice Bakılır Mı? Nasıl Gizlice Bakılır?

Whatsapp duruma gizlice bakılır. Whatsapp’ta yapacağınız ayarlar sonrasında birinin hikayesine baktığınızda isminiz görülmez. Böyle bir ayarlama sonucunda adınız görülmeden Whatsapp’da gizlice hikâyeye bakabileceksiniz. Bunu yapmak için gizlilik ayarlarını yapmanız lazım, şu adımları takip edin;

  • Adım 1: İlk olarak okundu bilginizi kapatmanız gerekir. Bunun için sağ üst tarafta yer alan üst üste 3 nokta seçeneğine tıklayın ve daha sonra ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriş yapın.
  • Adım 2: Burada yer alan ‘’Gizlilik’’ sekmesine tıklayın.
  • Adım 3: Okundu bilgisi kısmından tiki kapatın. Böylelikle okundu bilginiz kapanacaktır.
whatsapp duruma gizlice bakma

Okundu bilgisi kapandıktan sonra birinin durumuna baktığınızda görünmeyeceksiniz ancak siz durum attığınızda da karşı tarafı göremeyeceksiniz. Bunu çözmek için birinin durumuna bakmadan önce okundu bilgisini kapatın, durum kaybolana kadar okundu bilgisi açık kalsın. Durum yok olduktan sonra okundu bilgisini açın ve hikayenizi paylaşın. Bu şekilde strateji uygulayarak Whatsapp duruma gizlice bakma 2023 yılında da mümkündür.

Whatsapp Duruma Gizlice Baktığımda Bildirim Gider Mi?

Hayır, Whatsapp durumuna gizlice baktığınızda bildirim gitmez. Okundu bilgisini kapattığınızda karşı tarafa hiçbir şekilde görünmezsiniz. Durumun göründüğü listede isminiz görülmez, paylaştığınız hikayelerde de görenleri göremezsiniz. Ancak, Whatsapp durumuna görünmeden bakmak istediğinizde bu çözüm en sağlamıdır.

WP Okundu Bilgisi Kapalı Olunca Duruma Baktığım Görülür Mü?

Hayır, okundu bilgisi kapalı olunca duruma baktığınız görülmez. Çözüm yöntemi olarak kullandığımız okundu bilgisi kapatma tüyosu ile herhangi bir program kullanmadan kendinizi gizleyebilirsiniz. Birçok kişi ek programlarla gizlice hikayelere bakmaya çalışabilir ancak bunlar güvenilir değildir. Uygulama içerisinde yer alan özellik ile bunu güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Whatsapp Duruma Bakanlar Neden Gözükmüyor?

Whatsapp duruma bakanların görünmeme sebebi okundu bilginizin kapalı olmasıdır. Okundu bilgisini kapattığınızda karşı taraf sizi görmez, siz de karşı tarafı görmezsiniz. Whatsapp hikâyeye bakanların görünmeme problemini çözmek için okundu bilginizi açın. Okundu bilgisini açtığınızda listede hikayenize bakanlar olacaktır.

Okundu Bilgisi Açınca Duruma Baktığım Görülür Mü?

Okundu bilgisi açınca duruma baktığınız görülür. Wp duruma gizlice bakma için okundu bilgisi açılır ve bu durumda da karşı tarafa isminiz görülmez.

Whatsapp Duruma Bakınca Karşı Taraf Görür Mü?

Elbette, okundu bilgisini kapatmadıysanız karşı taraf hikâyeye baktığınızı görebilir. Hikâyeye bakanları görme tüm uygulamalarda vardır. Bunu saklayabileceğiniz tek uygulama Whatsapp’dır. Bu da okundu bilgisini kapatmakla mümkündür.

İlgili İçerik: Whatsapp Durum Atınca Karşı Taraf Nasıl Görmez?

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.