Instagram Takipçi Hizmeti

Merhabalar,

Instagram takipçi ve beğeni hizmetlerimiz aktiftir.takipçi

Twitter takipçi gönderim hizmetimiz de aktiftir.

Hemen Sipariş Vermek İçin Tıklayınız!

Instagram takipçi gönderim süreleri, ortalama 3-4 gündür. Takipçi gönderim süremiz, instagram güncellemelerine bağlı olarak artıp-azaltmaktadır. Bu nedenle, sabit bir gönderim süresi söyleyememekteyiz.

Hizmet sözleşmesi altında ufak yazılarla, diğer sitelerin hiç söylemediği durumları dürüst hizmet anlayışı altında çalıştığımızdan dolayı şu şekilde açıklıyoruz;

Öncelikle, kilitli profillere takipçi gönderimi yapılamamaktadır. Lütfen sipariş vermeden önce, profilinizin gizliliğini kaldırınız.

Sitemizden sipariş verdiğinizde, sizden sadece instagram kullanıcı adınızı istemekteyiz. Şifrenizi veya herhangi bir uygulamaya kayıt gibi isteklerde bulunmamaktayız.

Siparişiniz onaylandıktan itibaren, işleme alıyoruz fakat takipçileriniz düzenli şekilde artmamaktadır. Ortalama olarak 3-4 gün şeklinde belirttiğimiz süreç içerisinde kısa bir zaman diliminde tamamı gönderilmektedir.

Takipçilerinizin; isimleri Türkçe isimler değildir. Fotoğrafları olması veya sizinle etkileşim gibi aktiflik garantisi veremiyoruz. Bir çoğu robot hesaplardır, instagramda son günlerde yapılan api güncellemesi nedeniyle, aktif olarak ziyaretçi gönderimi çok zorlaşmıştır. Şuanda hemen hemen hiçbir site instagramda takipçi sağlayamamaktadır.

Hçbir şekilde Türk veya diğer lokasyon,  cinsiyet, yaş ayrımı yapılabilecek şekilde gönderim yapılamamaktadır.

Gönderdiğimiz takipçileri sadece “görüntü” olarak düşünebilirsiniz. Eğer instagram üzerinden satış yapıyorsanız, bizim gönderdiğimiz takipçiler sizden sipariş vermezler. Fakat takipçi sayınız yüksek olduğu için, diğer kişiler size güven duyarlar; marka değeriniz artar.

Diğer takipçi sitelerinden farklı olarak, müşterilerimize en yüksek değeri veriyoruz. Bu nedenle sistemdeki herhangi bir değişiklikte anında sitemiz anasayfasından bildiriyoruz.

En güvenli ödeme sistemlerinden biri olan paypal aracılığıyla kredi kartınızdan ödeme yapabilmektesiniz.

Sormak istediğiniz sorular varsa sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek bölümünden bizimle iletişime geçerek yanıt bulabilirsiniz.

Similar Posts

7 Comments

    1. Biz teşekkür ederiz efendim, genellikle 48 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Fakat, sipariş yoğunluğu durumlarında mahçup olmamak adına teslim süresini bir miktar yüksek belirtmek durumundayız.

    1. Hayır Efendim, normal bir kullanıcı sizi takip ediyormuş gibi olmakta; siz kesinlikle herhangi bir profili takip etmek zorunda değilsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.