Instagram’da Birinin Profiline Bakınca Anlar Mı? Görür Mü?

Instagram’da sürekli birinin profiline bakınca anlaşılmaz. Profiline girdiğiniz kişinin hikayesine bakmadıysanız veya gönderilerini beğenip yorum yazdıysanız fark edilirsiniz. Instagram stalkı yaparken gizli olmaya çalışmanız gerekir. Bu nedenle de bildirim gitmemesi amacı ile herhangi bir etkileşim yapmaktan kaçınmalısınız. Etkileşimden kaçınmak ve bildirim gitmesini istemiyorsanız aşağıdaki önerilerimizi dikkate alın;

Instagram’da Birinin Profiline Bakınca Anlar Mı? Görür Mü?

  • Ana hesabınızdan hikaye izlemesi yapmayın.
  • Yanlışlıkla da olsa fotoğraf beğenisi yapmayın ve hiçbir şekile takip isteği göndermeyin.
  • Stalkladığınız kişilerin yakın arkadaşlarını eklemeyin.

Not: Günümüzde Instagram, çevrimiçi veri paylaşımı yapmamaktadır. Bu nedenle profile bakanlar hiçbir şekilde görülmemektedir.

Intagram’da Takip Etmediğin Kişinin Profiline Bakınca Görür Mü?

Instagram’da takip etmediğin kişinin profiline bakınca hiçbir şekilde görülmez. Bunun için o hesap ile etkileşim yapmamanız gerekir. Eğer, hikayesine bakarsanız veya etkileşime giderseniz bildirim gider ve fark edilmiş olursunuz.

Küçük bir tüyo verelim; eğer yanlışlıkla etkileşime girerseniz o kişiyi hemen engelleyin ve birkaç gün boyunca engeli kaldırmayın. Bu sayede etkileşiminizi görmeyecektir.

Birinin Instagram Hesabıma Baktığını Nasıl Anlarım? Mümkün Mü?

Birinin Instagram hesabınıza baktığını anlamanız mümkün değildir. Sebebi ise; Instagram hiçbir şekilde çevrimiçi verilerini paylaşmamaktadır. Eğer, mahkeme kararı varsa ise veriler paylaşılır ancak burada da bu tarz anlık verileriniz görünmez. Sonuç olarak birinin hesabınıza baktığını görmeniz mümkün değildir. Bu tarzdaki uygulamalar zararlıdır, hesabınıza ciddi zarar verebilir.

Instagram Hesabına Bakanlar Görülür Mü?

Instagram hesabına bakanlar görülmez. Instagram bu tarz çevrimiçi verileri kullanıcıları ile paylaşmaz. Dolayısı ile birinin hesabınıza baktığını görmeniz mümkün değildir. Eğer, yanlışlıkla hikayeye bakarsa vs. bu tarzda manuel olarak hesabınıza baktığını fark etmeniz mümkündür.

Stalk Yapınca Bildirim Gider Mi?

Instagram’da stalk yaptığınızda hiçbir şekilde bildirim gitmemektedir. Stalkladığınız hesap ile yanlışlıkla etkileşime girerseniz karşı tarafa bildirim gider ve böylelikle fark edilmiş olursunuz. Bu nedenle etkileşim yapmadan stalk yapmaya özen göstermenizde fayda var.

Instagram’da Birinin Fotoğrafına Bakınca Anlar Mı?

Beğenme veya yorum yapmadığınız taktirde birinin fotoğrafına baktığınızda anlaması mümkün değildir. Instagram’da birinin fotoğrafına baktığınızda etkileşim yapmamaya özen göstermeniz gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Instagram’ın yeni özelliği Instagram Repost ile tanışın.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.