Instagram Birinin Beğendiklerini ve Takipçilerini Görme Nasıl Yapılır?

Instagram birinin beğendiklerini ve takipçilerini görmek için takip edilmesi ya da herkese açık profillere bakılması gerekmektedir. Bunun dışında uygulamada takip edilmeyen kişilerin beğenileri ve takipçileri görülmemektedir. 3. taraf yazılımlar ile bu mümkün olsa da hesap için güvenilir değildir. Stalk.to Instagram beğeni, takipçi görmek için en bilinen uygulamalar arasındadır.

Instagram Birinin Beğendiklerini ve Takipçilerini Görme

Instagram Birinin Beğendiklerini Görme Uygulaması

Stalk.to Instagram’da yer alan gizli profilleri görüntüleme üzerine kurulmuş bir uygulamadır. Gizlilik sözleşmesini diğer rakiplerine göre daha profesyonelce hazırlayıp detaylı açıklamakta ve kullanım şartlarını maddeler halinde sunmaktadır. Yüksek düzeyde şifreleme algoritması kullanılmakta ve sızma girişimlerine karşı oldukça düzenli çalışmaktadır. Uygulama ile gizlice profillere bakılmakta ve hikayeler gizli izlenmektedir.

Instagram’da Birinin Takipçilerini Görme Nasıl Yapılır?

SnooprePort Web ile 100’e kadar farklı Instagram profilinin son etkinliklerini izlenmesine yardımcı olduğu için sadece takipçi izlemek için değildir. Instagram’da birinin takipçilerini görmenin dışında hangi gönderileri beğenildiği, hangi hesapların profillerini takip ettiği, en çok hangi gönderileri beğendiklerini, sürekli kimler ile iletişimde olduklarını ve en fazla etkileşim içinde oldukları sayfalar kontrol edilmektedir.  Uygulama yüklenme istemediği gibi profilden herhangi bir bilgi de istememektedir.

Instagram Beğendiğim Fotoğrafları Kimler Görebilir?

Instagram’daki gönderiyi gören herkes beğenilen fotoğrafları görmektedir. Instagram beğenilen fotoğrafları görmemeleri için takipçiden atılmalıdır. 4 beğeniden sonra fotoğraflarda beğenme sayısı ve takip edilenler arasında fotoğrafı beğenen birkaç kişinin isimleri de görünmektedir.

Beğeniler ve yorumlar dahil olmak üzere gönderileri sadece onaylı takipçiler görmektedir. Eğer herkese açık gönderi beğenilirse, beğenilen gönderiyi herkes görecek ve kullanıcı adına tıklama imkanı olacaktır. Fakat atılan gönderileri sadece onaylı takipçiler görecektir.

Instagram’da Beğeni Gizlenir Mi?

  • Adım 1: İlk olarak Instagram’da beğeni gizlemek için uygulamaya giriş yapılmalıdır.
  • Adım 2: Anasayfanın sol üst bölümünde yer alan kalp logosunun solunda bulunana kutu içinde artı bölümü işaretlenmelidir.
  • Adım 3: Ekranın en üst kısmında yer alan ‘’Gönderi’’ bölümüne girilmelidir.
  • Adım 4: Paylaşılmak istenen gönderi seçilip sol üst kısımda bulunan mavi ok işaretine dokunulmalıdır.
  • Adım 5: Efekt ekleme işlemi geçildikten sonra ‘’Gelişmiş Ayarlar’’ seçeneğine girilmelidir.
  • Adım 6: Sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Bu Gönderideki Beğenme ve Görüntülenme Sayılarını Gizle’’ yazısına dokunulmalıdır.

Mutlaka Okumalısınız: Instagram Kurtarma Kodu İle Giriş

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.