Instagram Takipçi Hizmetleri

Merhabalar,

En kaliteli instagram takipçilerini, en uygun fiyata sitemizden anında satın alabilirsiniz. Sistemlerimizde yaptığımız güncelleme sayesinde; 20.000 adete kadar olan takipçi siparişlerinizi maksimum 6 saat içerisinde göndermekteyiz. Sizden şifrenizi veya herhangi bir uygulamaya girmenizi kesinlikle talep etmemekteyiz.

Sadece kullanıcı adınızı belirtmeniz, ve instagram profiliniz eğer gizliyse; herkese açık duruma getirmeniz gerekmektedir.

instagram takipçi

Online Sipariş Vermek İçin Tıklayınız!

Instagram beğeni hizmetimiz ise anlıktır, dakikalar içerisinde gönderim sağlamaktayız. Dilerseniz profilinizde bulunan fotoğraflara, dilerseniz ileri vadeli şekilde instagram beğeni satın alabilirsiniz. Profilinize fotoğrafınıza yüklediğiniz an, sistemimiz tarafından otomatik olarak algılanıp beğenilerinizin gönderimi başlamaktadır.

Instagram’ın yanısıra twitter, google+ ve facebook gibi sosyal medya üzerindeki tüm sitelerde en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz.

Twitter’da Türk takipçi, yabancı takipçi, rt ve son olarak trend topic hizmetlerimiz aktiftir. Dilediğiniz hashtag’i dilediğiniz zaman aralığında dünya ve Türkiye gündemine en uygun fiyatlarla gündeme getirebilmekteyiz.

Sitemiz üzerinden, paypal altyapısıyla en güvenli ve hızlı şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bunun yanısıra dilerseniz, havale/eft yöntemiyle de sipariş verebilirsiniz.

Banka Hesap Bilgilerimiz İçin Tıklayınız!

Lütfen banka hesaplarımıza ödeme yaptıktan sonra, aynı sayfada bulunan ödeme bildirim formunu doldurunuz.

En kaliteli takipçiler, en uygun fiyatlarla sadece instakip’te. 🙂

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.