Instagram Takipçi Satın Alma

Instagram takipçi satın almanın tek adresi olarak, tüm instagram hizmetlerimize kesintisiz, en uygun fiyata ve en hızlı şekilde devam ediyoruz.

Sitemizdeki tüm hizmetlerimiz aktiftir, dilerseniz online ödeme ile dilerseniz banka havalesi ile takipçi satın alabilirsiniz.

Online ödeme ile satın almak için tıklayınız.

Sizden sadece instagram kullanıcı adınızı istemekteyiz, kesinlikle şifre veya herhangi başka bir uygulamaya katılmanızı istemiyoruz.

Banka havalesi ile satın almak için tıklayınız.

En güvenli ödeme altyapısı olan paypal üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz banka havalesi, eft veya bankamatikten ödeme yaparak takipçi satın alabilirsiniz. Tüm komisyon kesintileri ve vergiler fiyatlarımıza dahildir.

Yasal ve faturalı şekilde sosyal medya hizmeti vermekteyiz, faturanız mail adresinize gönderilmektedir. Talep ettiğinizde, adınıza veya firmanıza; kargo ile karşı ödemeli olarak ulaştırılmaktadır.

Takipçi satın aldığınızı kesinlikle hiç kimseyle paylaşmamaktayız. Siparişinizin otomatik şekilde işleme alınması için, lütfen instagram takipçi satın almadan önce profiliniz gizliyse; herkese açık duruma getiriniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.