Takipçi Gönderimlerimiz Aktiftir

Merhabalar,

2013 yılından bugüne kadar siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Twitter ve instagram takipçi gönderimlerimiz ve beğeni hizmetlerimiz aktiftir. Twitter takipçi siparişleriniz maksimum 6 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Fakat instagram güncellemesi nedeniyle; instagram takipçi siparişleri, 15 Mart 2015 ve 30 Mart 2015 arasında ortalama olarak 10-24 saat içerisinde başlamaktadır.

Instagram beğeni hizmetlerimiz ise anlık olaraktır, dilerseniz otomatik gönderim, dilerseniz mevcut fotoğraflarınıza beğeni gönderimi olarak sağlanmaktadır.

Sizden kesinlikle şifrenizi veya ekstra herhangi bir bilgi talep etmemekteyiz. Sadece kullanıcı adınızı belirtmeniz bizim için yeterlidir.

Gizli profillere malesef takipçi gönderemiyoruz, bu nedenle lütfen sipariş vermeden önce profilinizin gizliliğini kaldırınız.

Sitemiz üzerinden dilerseniz kredi veya banka kartınızla; dilerseniz havale/eft yoluyla takipçi siparişi verebilirsiniz. Paypal aracılığıyla güvenli şekilde online takipçi siparişi vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mobil ödeme ise malesef aktif değildir, çünkü mobil ödemede %100’e varan komisyonlar bulunmaktadır, 13 tl’lik siparişinize yaklaşık 30 tl vermenizi istemiyoruz. 🙂

Kredi kartıyla alışveriş yapmaktan şüphe duyuyorsanız dilerseniz bankanızın internet şubesinden sanal kart temin ederek sipariş verebilirsiniz. Banka hesabınız yoksa online olarak; ön ödemeli kart kullanarak sipariş verebilirsiniz. Örnek olarak migros mağazalarından 5 tl karşılığında paypal nakit kart satın alabilirsiniz, sadece sitemiz için değil kredi kartı geçen tüm online ve diğer mağazalarda bu kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Bu karta para yüklemek için komisyon alınmamaktadır, dilerseniz migros kasalarından, dilerseniz teb bankası atmlerinden para yatırıp güvenle alışveriş yapabilmektesiniz.

Bunun yanısıra havale ile de sipariş verebilmektesiniz. Akbank, halbank, finansbank, kuveytturk ve ziraat bankası hesaplarımız bulunmaktadır. Havale ile takipçi siparişi vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Lütfen havale/eft ile takipçi satın aldıktan sonra, hesap bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altından ödeme bildirimi yapmayı unutmayınız. 🙂

Similar Posts

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.