Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları | 6 Uygulama

Instagram gizli hesap görme uygulamaları ile birlikte birini takip etmeden gizlice hesabına bakabileceksiniz. Bu uygulamaların birçoğu yayından kaldırılmıştır ancak APK sürümleri mevcuttur. Yayından kalkmayan uygulamalar, APK’ye göre daha güvenlidir. APK uygulamaların telefonunuza zarar verebileceğini unutmamak gerekir. Virüs taramasından mutlaka geçiriniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları

1) Postergo – Lili APP

Ücretsiz Instagram gizlilik hesap görme için Google Play Store’da Lili- App indirilebilir. Uygulama sayesinde Instagram’da gizli hesaplar, beğeniler ve yorumlar gözükmektedir. Ayrıca profil büyütme işlemi yapılmaktadır Fakat Google Play Store’da sadece Lili- App sürümü yer alırken APK olarak Postergo sürümü de indirilmektedir. APK indirmek için buraya tıklayın.

2) Bestwhozi

Instagram gizli hesaba bakma için Bestwhozi uygulaması ilk kullanılanlar arasında yer almaktadır. Özellikleri arasında kapalı hesaplar, profile kimin baktığı ve profil fotoğrafları tam boyutta görüntülenmektedir. İndirmek için buraya tıklayın.

3) LiLi

LiLi üzerinden kapalı hesaplar görülmektedir. Gizli profiller, bakılan gizli profili takip edenler, fotoğraflar, takipçiler ve takip ettikleri, yeni atılan hikayeler gizli görülmektedir. LiLi Play Store’dan kaldırılmıştır. Sürümü apk indirmek için buraya tıklayın.

Not: APK uygulamalar güvenilir olmayabilir.

4) Ghosty

Instagram gizli hesap görme IOS ve Android için ghost uygulaması kullanılmaktadır. Instagram üzerinden fotoğraf, video, profil takip görüntüleme, kimin takip ettiğini görme ve profil fotoğrafını daha büyük gösterme gibi özellikleri bulunmaktadır. Android’den indirmek için buraya tıklayın.  IOS için buraya tıklayın.

5) Pingru

Pingru, gizli hesap görme sitesi olup Store mağazalarında bulunmamaktadır. Site Türkçe olduğu için anlaşılması ve uygulaması çok kolaydır. Pingru’da da fotoğraf, video ve takipçi gibi görme özellikleri bulunmaktadır.

6) Scout

Günümüzde mobil uygulamalar IOS ve Android cihazlara ayrı yerlerden indirilmektedir. Özellikle IOS kullanıcıları istedikleri uygulamayı bulmakta zorluk çekmektedir. Buna karşılık Instagram gizli hesap görme Android ve IOS kullanıcıları tek bir siteden indirebilmektedir.

Instagram gizli hesap görme sitesi için üye olunması gerekmektedir.  Sonrasında sadece hesabı göster diyerek sonuç alınmaktadır. Site, İspanyolca, İngilizce ve Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları Güvenli Mi?

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları Güvenli Mi?

Gizli hesap görme uygulamaları, Instagram’ın içinde olan bir içerik olmadığı için tam anlamıyla güvenli değildir. Bu tür uygulamaların içine istenirse zararlı yazılımlar indirilmektedir. Bu tür uygulamaları kurumsal firmalar yürütmediği için muhatap olacak kişilerde bulunmamaktadır.

Bestwhozi Neden Açılmıyor?

Bestwhozi uygulamasına giriş yaparken sorun yaşanıyorsa VPN kullanılarak sorun çözülmektedir. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra VPN kapatılması önerilmektedir. Bestwhozi çalışmıyor sorunu yaşandığında VPN ya da Proxy kullanılması sorunu çözecektir.

Ghosty Güvenilir Mi?

Uygulamaya giriş yapıldığında hem kişinin hem de takip edilen arkadaşların verileri tehlikeye atıldığı için güvenilir değildir.  Ghosty uygulaması indirildiğinde, kişiden Instagram hesabı ile sisteme giriş yapılması istenmektedir. Sisteme giriş yapıldığında ise kişinin profili ve takip ettiği kişilerin profil hesapları havuza aktarılmaktadır. Uygulama bu yöntem ile kişisel verileri depolamaktadır.

Instagram, Ghosty’nin kullanıcı gizliliğini ihlal ettiğini belirtiği için uygulamanın faaliyetlerine son vermesini istemiştir. Kısa süre içinde 500 binden fazla indirme sayısını aşan Ghosty, Google Play Store’dan kaldırıldığı söylense de halen mağazada yer almaktadır.

Instagram Profiline Baktığım Kişi Bunu Anlayabilir Mi?

Instagram profiline kimin baktığı uygulama olmadan anlaşılmamaktadır. Eğer işletme hesabı varsa, son yedi gün içinde sahip olunan ziyaretçi sayısını ya da yayınların kaç kişi tarafından görüldüğü görünmektedir. Fakat ziyaretçi isimleri veya profilleri gözükmemektedir.

Facebook ve Instagram, gizlilik ile ilgili belirgin sorunları sıkı sıkı korumaktadır. Uygulama bu verilere hakim olsa da bunu kimse ile paylaşmamaktadır.

Üçüncü taraf uygulamalar sayesinde bu tür istekler yerine getirilmektedir. Fakat bunların birçoğu sahte, tehlikeli yazılımlar içermekte ve kişisel bilgileri sızdırmaktadır. Ayrıca bazı uygulamalar belli bir süre sonra ücret talep etmektedir.

Bir Önceki Yayın: Instagram İletişime Geç Butonu

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.