505 (Five Oh Five) Ne Demek? Kime Denir?

505 (Five Oh Five) karşımıza bir kalıp olarak çıkar ve size kötü davranılsa bile vazgeçemediğiniz sevgiliye söylendiği bilinir. Yokluğu ile bizi kahreden varlığındaysa bizi mutlu eden sevgiliye hitaben söylenir. 505 anlamı kısaca söyleyecek olursak “varlığın beni hayatta tutan yegâne şey, sen gidersen ben biterim” anlamına gelir.

Varlığı ile mutlu olduğumuz yokluğunda ise acı çektiğimiz insanlar için bu terimi kullanırken karşıdaki kişinin de bu terimin anlamını bilmesine bakmamız gerekir. Anlamını bilmeyen sevgilinize söylediğinizde yüzünüze boş bir bakış almanız mümkün olur.

505 kullanılan kişi hayata bağlanma sebebidir. O kişi haya bağlı olmasını sağlar, o kişi gittiğinde ise yapamam anlamı taşır.

505 ne demek

505 Instagram Ne Demek?

505 (Five Oh Five) sevgiliye söylenen bir sözdür ve Instagram için farklı bir anlama gelmez. Instagramda da kullandığınızda hayatta sizin için varlığı ile göklere uçacağınız yokluğu ile de yerin dibine gireceğiniz bir kişi için kullanılır. 505 (Five Oh Five), son zamanlarda popüler olmuş ve genellikle çok genç kişiler arasında kullanılan bir tabirdir. Herkes için kullanmamak gerekir.

505 Tiktok Ne Demek?

505 (Five Oh Five) kötü davranış gösterdiğinizde sizden vazgeçmeyen, iyi davranışınızda da adeta köleniz gibi sizi seven kişiler için söylenir. Instagram, Tiktok, Twitter gibi platformlarda bu terim sık kullanılır. Çekilen herhangi bir Tiktok videosunda “505” rakamını görürseniz bir kişinin sevgilisi için ya da platonik aşkı için böyle bir şey yaptığını anlarsınız.

505 Kime Denir?

505 genel olarak terkedilen ya da ayrılan sevgiliye denir. Bir kişi kötü davransa bile sevgisi azalmıyorsa ve o kişiden vazgeçemiyorsa o kişiye diyebilir. Bu da genel olarak sevgililerdir.

İlginizi Çekebilir: Stabber Ne Demek?

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.