Instagram Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Instagram hesabına sahip olmanız için öncelikle cihazınızdan instagram uygulamasını indirerek cihaza kurmanız gerekiyor. Daha sonra bu uygulamayı açarak ‘ Kayıt Ol ‘ kısmından bir kullanıcı adı ve şifresi ile kayıt olmanız gerekmektedir. Hesabınız açıldıktan sonra cihazdan otomatik olarak çıkan aktif kullanıcı arkadaşlarınızı takip altına alabilirsiniz veya kullanıcı adını bildiğiniz kişileri yine takip edebilirsiniz. Ardından ilk paylaşımı yaparak hesabınızı daha aktif hale getirebilirsiniz. Bunun için instagramın fotoğraf çekme bölümünden bir fotoğraf çekebilirsiniz veya cihazınızda bulunan bir fotoğrafı da yükleyebilirsiniz. Ancak instagramda tüm fotoğraflar kare ve belirli boyutlarda olduğu için kırpma yapmanız gerekebilir.

Fotoğrafı seçtikten sonra instagramın efekt uygulamalarından tercihler yaparak fotoğrafınızı çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Bunu da yaptıktan sonra takipçilerinizin dikkatini çekmek ve yeni takipçiler kazanmak adına fotoğrafın altına açıklamalar yazabilirsiniz. Bu açıklamaları eğer ‘ # ‘ simgesini kullanarak yaparsanız o fotoğrafı daha çok kişi görebilir ve bu şekilde takipçiniz artabilir.

İnstagramda takipçilerinizi arttırmak ve paylaşımlarınızda beğeniyi arttırmak için yapacağınız bir diğer adım ise paylaşıma konum eklemeniz olacaktır. Böylelikle bulunduğunuz yerin konumuna tıklayan kişiler yine sizin paylaşımınızı görür ve takipçi edinmenize yardımcı olur. İnstagramda takipçi arttırmak için yapacağınız bir diğer uygulama ise paylaşımlarınızı instagrama yüklerken aynı zamanda diğer sosyal medya uygulamalarında paylaşmak olacaktır. Bu sayede paylaşımınızda ‘ instagram aracılığıyla ‘ ifadesi yer alacağından kişiler merak edip instagramda sizi takip etmeye başlayabilir. İnstagram oldukça aktif ve sosyal bir uygulama olduğu için yapacağınız bu ufak işlemler takipçi arttırmanızı sağlayabilir. İnstagram şuan dünya üzerinde ortama 27 milyon kişi tarafından kullanılan oldukça popüler bir sosyal medya uygulamasıdır. İnstagramın özellikle ünlüler tarafından kullanılması diğer kullanıcıların artmasına neden olmuştur.

Ünlülerin günlük hayatlarındaki ayrıntıları kıyafetleri, gittiği yerler ve kullandıkları markaları paylaşması instagram uygulamasının kullanımının artma sebepleri arasından yer alır. Ayrıca instagram insanların hayatlarının önemli bir yerini kaplamasından dolayı son zamanlarda instagram üzerinde açılan butiklerin sayısı artmıştır. Bu butiklerin satmış oldukları ürünlerin resimlerini ve tüm detaylarını sadece instagram hesabınızdan kolayca takip ederek satın alma kolaylığı sağlamaktadır.

Tüm bunlar instagram hesaplarında takipçilerin artmasına neden olmaktadır. İnstagram takipçi sayısı bu bakımdan herkes için önem arz etmeye başlamıştır. İnstagram hesabı bulunan kişilerde arkadaşlarının takipçi sayısı dikkat çekmektedir. Bu durum da bir nevi rekabete neden olmaktadır. Özellikle yeni açılan butikler instagram takipçi arttırma kendilerine takipçi satın almaktadır. Siz de takipçi satın almak istiyorsanız, sitemizden satın alabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara istediğiniz kadar takipçi satın alarak profilinizi doldurabilirsiniz. Arttıracağınız takipçiler size daha aktif bir kullanıcı olmanızı sağlar ve çevrenizde daha popüler bir hava katar.

Tüm bu işlemler ile sosyal medya üzerinde daha aktif ve popüler bir profile sahip olabilirsiniz. Tüm dünyanın kullandığı instagramda fenomen olmak sizin elinizde.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.