Stabber Ne Demek? Tiktok Stabber Ne Anlama Gelir?

Stabber, kelime anlamı olarak bıçaklayan kimse ya da keskin bir alet ile yapılan delme işlemine verilen isimdir. Tiktok uygulaması üzerinde ise bu kelime kullanılarak bir akım oluşmuştur. Bu akım ile stabber, insanlara kazık atan yani bir nevi manevi bir şekilde insanları sırtından bıçaklayan insanları tanımlamak için kullanılır. Kişiler, paylaştıkları videonun altına hashtag ile stabber yazmaktadır, bu durumda da hançerlendiğini belirtmektedir. Tiktok stabber akımı, arabesk kültüre yatkın toplumumuzda geniş kitlelere yayılmıştır.

Stabber Ne Demek?

Tiktok Stabber Ne Demek?

Tiktok uygulamasında son dönemde çok popüler olan stabber kelimesi Tiktok ’taki kullanıcıların kendi hayatlarında onlara kötülük etmiş olduklarını düşündükleri insanları veya kötü olduklarını düşündükleri ünlüleri paylaşmaya başladıkları eğlence türünün çeşididir.

Backstabber nedir?

Backstabber bir kimseye haberi olmadan zarar veren ve onunla ilgili kötü niyeti olan kimseleri tanımlamak için kullanılır. Bu kelime bir nevi hain ya da arkadan bıçaklayan anlamına gelir. Dedikodu yapılması, sırlarının başkalarına aktarılması veya ikiyüzlü davranışlarda bulunulması gibi eylemler bu davranışın kapsamına girer.

Stabber Arkadaş Ne Demek?

Stabber arkadaş tıpkı backstabber kelimesinin anlamında olduğu gibi sizi sırtınızdan bıçaklayan ve güveninizi boşa çıkarak arkadaşlar için kullanılan bir tanımlamadır. Özellikle Z kuşağı son zamanlarda bu tarz kavramları adeta bir deyim gibi hayatlarında kullanır ve popülerleştirir.

Stabber Akımı Nedir?

Stabber akımında Tiktok kullanıcıları hayatlarının bir döneminde yakın hissettikleri ve daha sonradan uzaklaştıkları insanları paylaşır. Bu akımda kullanıcılar aynı zamanda kötü olduklarını düşündükleri ünlüleri de Stabber akımının şarkısını kullanarak paylaşmaktadır ve  kullanılan bu şarkı da Kesha ‘nın Backstabber şarkısıdır.

Stabber Tiktok Hesapları

Stabber akımı çok popüler olduğundan birçok Tiktok hesabı bu akımı kullanarak videolar çekmeye başlamıştır. Tiktok uygulamasında trend akımları kullanan kullanıcıların yükselmesi çok kolay olduğundan bu akıma özel hesaplar dahi açılmıştır.

Benzer İçerik: Tiktok FYP

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.