Youtube Abone Satın Al

En kaliteli hizmetlerimizi uygun fiyatlara sunmaya devam ediyoruz. Sitemizden artık youtube abone satın alabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak Dünya geneli karışık aboneler veya tamamen aktif Türk kullanıcılardan oluşan paketlerimizden size uygun olanı seçebilirsiniz.

youtube abone satın al

Youtube kullanıcıları gerçek kişilerden oluştuğundan dolayı, aboneliklerini geri çekebilmektedirler. Bu nedenle sizlere aldığınız sayının %25’i kadar hediye abone göndermekteyiz.

Youtube üzerinden bir kanal açtığınızda milyonlarca izlenim dahi alsa para kazanmayı aktif hâle getirebilmemiz için 1000 abone sayısına kanalımızın ulaşması gerekmektedir. Genellikle bu işlem için tercih edilen abone satın alma hizmetleri, tercihinize bağlı olarak farklı sayılarda da eksikleri tamamlamanız adına sizler için aşağıdaki gibi sunulmuştur. Piyasanın altında olan tanıtım kampanyamız çok kısa süre devam edecektir.

 • 100 adet abone : 25 tl
 • 500 adet abone : 50 tl
 • 1000 adet abone : 100 tl

Olarak fiyatlandırılmaktadır. Şu an için sizlere stabil olarak 5000 youtube aboneye kadar sağlayabilmekteyiz. Siz de kanalınızı daha popüler hale getirmek istiyorsanız hemen satın alabilirsiniz.

Youtube Türk Abone Satın Al

Sitemizden tamamı gerçek kullanıcılardan oluşan Türk Youtube abone paketlerinde de satın alabilirsiniz. Ancak bu hesaplar birçok kişinin kanalına abone olduğu için siz video paylaştığında izleyecek ya da yorum yapacak gibi bir garanti vermemiz söz konusu değildir.

Bazı siteler bu konuda yanıltıcı ifadeler kullanmaktadır. Ancak gerçek aktif kişilerde olsa kanalınıza abone olmaları sizin paylaşımlarınıza etkileşim sağlayacakları anlamına gelmiyor.

Kanalınızın para kazanmasını aktif hale getirmek için başvuru yapma imkanı sağlamaktadır. Hali hazırda güzel izlenim alan bir kanalınız varsa ancak abone sayınız 1000’in altındaysa, bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Fakat bilmeniz gereken bir konu ise her 1000 aboneye sahip ve 4000 saat izlenmesi olan kanala youtube onay vermemektedir. Youtube para kazanmayı aktif hale getirmeden önce kendi çalışanları kanalınızın performansını ve videolarınızın kalitesini gözlemlemektedir. Diğer kanallardan farklı ve orjinal içerik oluşturarak para kazanma opsiyonunun aktif olmalısını kolaylaştırabilirsiniz.

Kanalınızın yeterli kadar abonesi varsa ancak izlenme miktarınız azsa,  youtube izlenme satin al hizmetimizden yararlanabilir, 4000 saat veya daha düşük miktarlarda izlenmenizi ucuz ve garantili şekilde arttırabilirsiniz.

Günlük olarak doğal şekilde artmasını veya tek seferde tamamının gönderilmesini sizler için ayarlayabilmekteyiz. Bu ve bunun gibi tüm detaylar veya aklınıza takılan konular hakkında bilgi almak isterseniz; bize canlı destekten dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere. 🙂

Similar Posts

9 Comments

 1. Şu an kanalımın 700 abonesi var. 500 adet daha almak istiyorum Türk abone olarak, nasıl ödeme yapabilirim?

  1. Online ödeme veya banka havalesiyle satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize dilediğiniz zaman canlı destek bölümünden ulaşabilirsiniz.

 2. 1000 adet abone ve 4000 saat izlenme satın almak istiyorum. En az ne kadar uzunlukta bir video yüklersek kanalımıza bu şekilde hizmet sağlabilirsiniz?

  1. Merhabalar, abone satın almanız için video yüklemenize gerek yoktur. Fakat 4000 saat izlenme için kanalınızda tek parça halinde en az 2-4 saat uzunluğunda video bulunmalıdır. Dilerseniz telifsiz video ve daha hızlı yükleyebilmeniz için size yüksek hızlı uzak masaüstü bağlantısı sağlayabiliriz. Detaylar için lütfen canlı destekten bizimle iletişime geçiniz.

 3. Daha önce bir siteden almıştım fakat gönderemediler. Buradan denedim yaklaşık 2 saat içerisinde 1000 abone hesabıma yansıdı. Şu an para kazanma başvurusu yaptım eğer onaylanırsa tekrar satın alacağım, teşekkür ederim.

 4. Siz gerçekten süpersiniz. Bu kadar çabuk geleceğini tahmin etmemiştim. Acaba gelecek mi aboneler diye düşünürken fazla şekilde geldi. Tekrar satın alacağım. Mükemmelsiniz arkadaşlar.

 5. Denemek için 100 adet aldım hemen yüklendi. Maaşı alınca tekrar satın alacağım. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.