Twitter “Şuanda Oluyor” Modülü Ekliyor

Twitter, etkileşimi arttırmak adına “Şuanda Oluyor” uygulamasını hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bu eklenti sayesinde Dünya üzerinde o anda olan, gerçek zamanlı tartışmalar, futbol müsabakaları gibi etkinlikleri ana sayfanın üst bölümünde göstererek bunlar hakkında twitler atılmasını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Örnek olarak yukarıdaki resimlerde, bir NFL karşılaşması mevcut. “Şuanda Oluyor” kısmında bunu görebilirsiniz, ilgili müsabakanın üzerine tıkladığımızda; anlık skor ve süre bilgileri twitter tarafından sağlanıyor. Twitter kullanıcıları ise taraftarı oldukları takımı twitler atarak destekliyor veya maç hakkında anlık yorumlarını paylaşabiliyor.

Kahvehanelere uğramış; orada maç izlemiş okuyucularımız, Türk futbol müsabakalarının yorumlarının hemen hemen nasıl olacağını tahmin edebilir. Önümüzdeki günlerde, “hocaaa onu çıkar bu oyuncuyu al” gibi twitleri çok göreceğiz gibi düşünüyoruz.

Başlangıçta “Şuanda Oluyor” kısmı spor müsabakaları ağırlıklı olacağa benzese de, ileride politika gibi konularda da canlı tartışmalar görülebileceği söyleniyor. Bu gelişmelerle twitter uzun bir süre popülerliğini koruyacağa benziyor. Sizin de bir twitter profiliniz var, fakat yeteri kadar aktif olduğu düşünüyorsanız; sitemizden twitter takipçi satın almanız mümkün.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.