tiktok favoriler nerede

Tiktok Favoriler Nerede? Görselli Anlatım

Favoriler, kişilerin kolay bulması amaç ile profil arayüzüne entegre edilmiştir. Tiktok’da favorilere eklenen videoları rahatça bulmak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  • Adım 1: Tiktok favoriler bölümünün yeri için ilk olarak sağ alt tarafta yer alan ‘’Profil’’ bölümüne tıklayınız.
  • Adım 2: Profil bölümüne tıkladıktan sonra ‘’Arkadaş olarak ekle’’ kısmın alt tarafına denk gelen favoriler ikonuna tıklayın.
  • Adım 3: Favorilere eklerken tıkladığınız ikonunun aynısı olduğunu fark edeceksiniz. Favorilere eklediğiniz videoların burada olduğunu göreceksiniz.
Tiktok favori yeri

Dilerseniz, koleksiyonlar oluşturup videoları ekleyebilirsiniz. Böyle olursa koleksiyondaki videolarınız derli toplu olur ve tek bir başlık altında birçok videoya erişim sağlayabilirsiniz.

Tiktok’ta bulunan favori özelliği, beğenilen bir videoyu daha sonra tekrar bulmak amacı ile saklamak üzerine tasarlanmıştır. Kişi, beğendiği veya daha sonra izlemek istediği bir videoyu Tiktok favoriler bölümüne ekleyebilir.

Tiktok’ta Bir Video Favoriler Kısmına Nasıl Eklenir?

  1. Tiktok videosunu favoriler bölümüne eklemek için ilk olarak videoyu bulun.
  2. Daha sonra aşağıdaki görselde yer alan ikona tıklayın.
  3. İkona tıkladıktan sonra video, favoriler bölümüne eklenecektir.

Favoriler bölümüne eklenen videolar daha sonradan izlenebilir ve paylaşılabilir. Bir videoyu beğendiyseniz, daha sonra izlemek istiyorsanız favori bölümüne eklemelisiniz.

Tiktok Favoriler PC’de Nerede?

Favoriler bölümü bilgisayar için şu anlık yoktur. Gelecek uygulama güncellemeleri ile birlikte yakın zamanda bilgisayara da eklenecektir.

Keşfedin: Tiktok Hesap Şikayet Etme

Tiktok Favoriler Bölümü Yok Ne Yapmalıyım?

Tiktok’ta favoriler bölümü yoksa uygulamanız güncel olmayabilir veya kısa süreli yazılımsal problem yaşıyor olabilirsiniz. Genel olarak indirilen programlar herkese aynı olarak indirilir. Buna bağlı olarak da yazılıma eklenen bir özellik varsa sizde de görülecektir. Yukarıda Tiktok favori yeri adım adım ve görselli bir şekilde anlatılmıştır. Tiktok favoriler çıkmıyor gibi bir probleminiz varsa adımları doğru takip ettiğinizden emin olun.

Tiktok’da Kaydedilen Sesler Nerede?

Tiktok’ta herhangi bir şarkıyı veya sesi kaydettiğinizde favoriler alanına kaydedilir. Yukarıda belirtilen favoriler alnına girdiğinizde sekmeler arasında ‘’Sesler’’ seçeneğini göreceksiniz. Bu alanda bulabilirsiniz. Bu alanda aynı şekilde etiketler, ürünler, yorumlar veya sorular gibi detaylara da erişebilirsiniz.

İlgili İçerik: Tiktok Ne Zaman Kuruldu

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.