Takipçi Gönderim Süreleri

Merhabalar,

Bugün itibariyle instagram android versiyonu için yeni bir güncelleme yaptı. Bu güncelleme sebebiyle, takipçi gönderim süremiz biraz uzamıştır. Şuan için sipariş yoğunluğu ve sistemimizin yeni güncellemeye tam olarak adapte olamamasından dolayı; takipçi gönderimlerimiz 48-72 saat kadar sürebilmektedir.

En kısa sürede, sistemimiz ve gönderim süremizin eski haline dönecektir. Şuanda, instagram takipçi hizmeti veren sitelerin hemen hemen hiçbiri hizmet verememektedir. Biz şuanda hizmet verebilmekteyiz, fakat gönderim süremiz bir miktar uzamıştır. Önümüzdeki birkaç gün için vereceğiniz instagram takipçi siparişlerde gönderim süresi 48-72 saat sürebilimektedir. Instagram beğeni satın almak istiyorsanız, lütfen ödeme yapmadan önce, canlı destek bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

Similar Posts

2 Comments

  1. Banka hesap numaralarınızı öğrenmek istiyorum. T.İş bankası olursa benim için alış veriş daha kolay olur. Birde satın alınan takipçilerin bir süre sonra takibi bıraktıklarını duydum. Bunun gerçek payı varmı? İyi günler

    1. Malesef, şuanda sadece paypal üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile sipariş verebilirsiniz. Satın aldığınız takipçilerin az bir bölümü takip etmeyi bırakabiliyor, fakat 5-10 profil unfollow etmekte genellikle, bildirdiğinizde telafi edebiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.