Instagram Beğeni Satın Al

Instagram beğeni satın alarak profilinizin aktifliğini arttırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 2013 yılından bugüne instakip olarak sizlere kaliteli çözümler üretmekteyiz. Mevcut gönderileriniz veya daha sonra ekleyeceğiniz fotoğraflar için kesintisiz ve hızlı şekilde otomatik beğeni sağlayabilmekteyiz.

instagram beğeni satın al

Ocak 2020 – Tüm Instagram Beğeni Servislerimiz Aktiftir

Öncelikle sizlere instagram beğeni konusunda birçok seçenek sunmaktayız. Tek bir gönderi için 50,000 adete kadar beğeni gönderimi sağlayabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi almak ya da aklınıza takılan sorular varsa 24 saat boyunca bize sayfamızın sağ altında bulunan canlı destek butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tek Gönderiniz İçin Instagram Beğeni Satın Almak İsterseniz;

Dilerseniz tamamını 5-10 dakika içerisinde tamamlanacak şekilde beğenilerinizin gönderimini sağlayabilmekteyiz veya 2-4 saat arasında yavaş yavaş artacak şekilde doğal olarak beğenilerinizi gönderebilmekteyiz.

Tek gönderi ya da mevcut gönderileriniz için;

1000 adet beğeni 9 tl’den başlamaktadır ve katları şeklindedir.  (Örneğin; 1000 adet beğeni satın alıp son 10 gönderinize 100’er adet gibi paylaştırmamızı talep edebilirsiniz. Ancak tek bir gönderiye 100 adetin altında beğeni gönderememekteyiz.)

Instagram Otomatik Beğeni Satın Almak İsterseniz

En çok tercih edilen hizmetimiz olan instagram aylık otomatik beğeniyi uygun fiyatlarımızla sizlere sunmaktayız. Otomatik beğenilerde Türk ağırlıklı hesaplar tarafından gönderileriniz beğenilmektedir.

Aylık 100 otomatik beğeni : 50 tl
Aylık 250 otomatik beğeni : 125 tl
Aylık 500 otomatik beğeni : 250 tl

Bu paketlerimizde 30 gün boyunca paylaştığınız tüm gönderilere otomatik olarak satın aldığınız miktarda beğeni sağlanmaktadır.

Fiyatlandırmamız yukarıdaki gibidir. Otomatik beğenileri de dilerseniz fotoğraf paylaştıktan sonra 15-20 dakika içerisinde tamamlanacak şekilde veya saatlere yayarak doğal görünümlü şekilde gönderebilmekteyiz. Instagram otomatik beğeni satın aldığınızda fotoğraf ya da video paylaştıktan sonra bize bildirmeniz gerekmemektedir. Sistemimiz otomatik olarak belirli aralıklarla profilinizi kontrol edip yeni gönderiyi algıladığında işleme almaktadır.

Instagram aylık oto beğeni hizmetinden yararlanmanız için profilinizin gizli olmaması gerekmektedir. Ancak siz gizli olarak kullanmak isterseniz sadece fotoğraf koyduğunuzda beğenileriniz profilinize yansıyana kadar herkese açık durumda tutmanız yeterlidir. Sonrasında tekrar gizli duruma getirebilirsiniz.

Instagram Türk ve Yabancı Beğeni

Beğeni hizmetlerimiz sizin isteğiniz doğrultusunda esnek tarife ve seçeneklerden oluşmaktadır. Mesela otomatik beğeni satın almak istiyorsunuz ancak çok sık fotoğraf paylaşmıyorsunuz, bu durumda 50 tl karşılığında 5000 beğeni satın alarak; bundan sonra paylaşacağınız 20 fotoğraf için 250’şer adet beğeni gelmesini talep edebilirsiniz. Bu ve bu tarz paketleri sizler için oluşturabilmemiz için bizimle canlı destekten iletişime geçebilirsiniz.

İsteğinize göre Türk veya yabancı olarak beğeni hizmeti sağlayabilmekteyiz. Ayrıca butik, çantacı vs. gibi bir sayfanız varsa bazı dönemlerde Türk Bayan ağırlıklı beğeni sağlayabilmekteyiz.

İzlenme ve otomatik izlenme satın almak isterseniz de çok uygun fiyatlarla instagram sayfalarınız için çözümler üretmekteyiz. Siz de en güvenilir ve hızlı şekilde instagram beğeni satın al hizmetlerinden faydalanmak için bizimle canlı destekten iletişime geçebilirsiniz. Görüşmek üzere. 🙂

Similar Posts

3 Comments

  1. Aldıgımız 1000 like ı istediğimiz fotograflara paylastırabiliyormuyuz?.Birde merak ettiğim ben havaleyi birazdan yapsam fotografıda 12 gibi koysam siz işleminizi kaç gibi tamamlıyorsunuz?.Mail adresime dönüş yaparsanız sevinirim

    1. Merhabalar efendim, instagram beğeni gönderimlerimiz anında işleme alınmaktadır. Şuan için bir adet gönderiye minimum 100 adet olacak şekilde paylaştırma yapabilmekteyiz.

  2. Yaklaşık 6 aydır otomatik beğeni hizmetlerinden sorunsuz şekilde yararlanıyorum. Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.