Instagram Rehberdeki Kişiler Beni Görmesin Çözümü

Instagram rehberdeki kişiler beni görmesin diyorsanız takip etmeniz gereken basit adımlar var. Bu adımları takip ederek rehber senkronizasyonunu kapatıp gizliliğinizi sağlayabileceksiniz. Instagram rehber senkronizasyonu kapatmak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  • Adım 1: İlk olarak Instagram mobil uygulamasına giriş yapınız.
  • Adım 2: Giriş yaptıktan sonra ”Profil” sayfanıza giriniz.
  • Adım 3: Profil sayfasına girdikten sonra sağ üstte yer alan 3 çizgi butonuna tıklayın ve ”Ayarlar” bölümüne giriş yapınız.
  • Adım 4: Ayarlar alanında ”Hesap” bölümüne tıklayınız.
  • Adım 5: Burada yer alan ”Rehber senkronizasyonu” seçeneğine dokununuz.
  • Adım 6: Karşınıza çıkan senkronizasyon ekranından ”Rehberi bağla” seçeneğini kapatın ve daha sonra karşınıza gelen ”Kişilerin bağlantısını kes” seçeneğine tıklayın.

Bu adımlardan sonra Instagram rehber gizleme başarıyla tamamlanacaktır. Rehberinizde yer alan kişiler, bu adımlardan sonra hesabınızı göremeyecektir. İşlemlerin sonunda uygulama içerisinde rehber aracılığı ile önerilenler listesinde olmayacaksınız.

Rehberimdeki Kişiler Instagram’ımı Görebilir Mi?

Rehber senkronizasyonunuz açıksa rehberinizdeki kişiler, sizi Instagram’dan görebilir. Senkronizasyon açık olduğu için kişilerin karşısına önerilenler listesinde çıkarsınız ve sonuç olarak hesabınız görülür. Bunu engellemek amacı ile Instagram rehber senkronizasyonunu durdurmanız gerekmektedir. Durdurmak için ihtiyacınız olan tüm adımları bir önceki başlıkta anlattık.

Instagram Rehber Senkronize Ne Demek?

Instagram rehber senkronize, rehber ile instagram uygulamasının bağlandığı anlamına gelmektedir. Rehber senkronize edildiği zaman kişiler, profilinizi görebilmektedir. Eğer, profilinizin görünmesini istemiyorsanız senkronizeyi durdurmanız gerekmektedir.

Instagram Rehber Senkronizasyonu Ne İşe Yarar?

Instagram’da tanıdığınız kişileri bulmak istiyorsanız senkronizasyon size yardımcı olur. Buna ek olarak tanıdıklarınızın da sizi bulması konusunda aracı olur. Bu nedenle senkronizasyonu tanıdıkları bulmak için kullanabilirsiniz.

Keşfedin: Instagram Video İndirme Programları

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.