Instagram Hikayeleri Güncellendi

Instagram, hikayeler bölümünü ilk çıkardığında anlık veya üzerinden 24 saat geçmemiş fotoğraf ya da videoların paylaşımına izin vermekteydi. Artık film rulosundan dilediğimiz fotoğraf veya video içeriğini takipçilerimiz ile paylaşabiliyoruz, üzerinden ne kadar zaman geçtiği artık önemli değil.

Instagram tarafından yapılan açıklamaya göre;

“Bugün itibariyle, instagram hikayelerinizde dilediğiniz gönderiyi paylaşabilirsiniz, üstelik üzerinden 24 saat geçse bile. Şimdi, film rulonuzdan dilediğiniz zaman çektiğiniz bir gönderiyi takipçilerinizle paylaşmamanız için hiç bir neden yok.”

Eylül ayında bir kaç instagram kullanıcı bu durumu farkedip twitter üzerinden paylaşmıştı. Instagram bu konuda herhangi bir açıklama yapmasa da bazı hesaplara bu yetkiyi vererek test yaptığını düşünüyoruz.

Instagram hikayelerinde eski bir fotoğraf paylaşmak istediğiniz zaman,  şuan için otomatik olarak tarih etiketi beliriyor fakat bunu kaldırmak ve fotoğrafı dilediğiniz gibi düzenlemek sizin elinizde.

Hikayeler üzerinde sürekli yaptığı güncellemelerle instagram anlık paylaşım yapan kişi sayısı 300 milyonu geçerken, snapchat’in an itibariyle 175 milyon güncel kullanıcısı bulunmakta.

Siz de hikayelerinizi daha fazla kişiyle paylaşmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde instagram takipçi satın almanız mümkün. 🙂

Similar Posts

One Comment

  1. Bence de 24 saat olayı gereksiz bir detaydı sonuçta aynı fotoğrafın ekran görüntüsü alıp yeni çekilmiş bir fotoğraf yapabiliyorduk 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.