Str8 Tiktok Ne Demek? Anlamı Ne? Neden Kullanılıyor?

Str8 Tiktok kullanıcıları tarafından ‘’Sıkıcı’’ anlamında kullanılmaktadır. Hesabın sıkıcı olduğunu düşünen kullanıcılar str8 yazarak hesap hakkında şifreli bir yorum yapmaktadır. İngilizce ‘’Straight’’ kelimesinden esinlenilen bu kavram ile birlikte Tiktok’ta sıkıcı hesapları belirtmek kolaylaşmıştır. Titktok’ta kişiler beğenmediği videoların altına Str8 yazar ve bu durumda videoyu beğenmediklerini ya da sıkıcı bulduklarını ifade etmektedir. Bazı durumlarda ise anti fan grupları sevmedikleri kişinin videosuna sürekli olarak str8 yazmaktadır.

Str8 tiktok

Tiktok’ta Str8 Ne Anlama Gelir?

Tiktok’ta sıkça kullanılan Str8 Tiktok kısaltması ‘’Sıkıcı’’ olarak değerlendirilmektedir. Kişiler, sıkıcı buldukları videoların altına bu kısaltmayı yazarak düşüncelerini paylaşırlar. Bu durumda da o hesaplar otomatik olarak kötü olarak nitelendirilebilir. Kötü bir algı çalışması için bu kısaltma kullanılabilir. Bu durumda kişinin videolarına çeki düzen vermesi gerekmektedir. Str8 Tiktok için tehlike olabilir, bu durumda önerilerimizi dikkate alınız.

Str8 Tiktok Yorumundan Nasıl Kurtulabiliriz?

Bu kısaltma yorumdan kurtulmanız için videolarınızda iyileştirme yapmanız gerekmektedir çünkü kişiler videolarınız sıkıcı bulunduğu için bu kısa yorumlar yazılmıştır. Tiktok Str8 anlamı iyi kavrandıktan sonra şu çözüm önerilerimizi değerlendirebilirsiniz;

  • Yeni video konseptleri bularak izleyicilerinizi şaşırtın. Kişiler, sürekli aynı yayınlara maruz kaldığında bir süre sonra sıkılırlar, bu durumda da bu kısaltma yorumu yazarlar.
  • Yeni kitle kazanmak için farklı konulara ve farklı etiketlere yönelin. Farklı kitleleri hesabınıza çekmeniz sizi sıkıcı bulan kitlenin azalmasını anlamına gelebilir. Bu nedenle kişilerin sevebileceği trende uygun videolar üretmeye çalışın.
  • Bu yorumu atan kişileri engelleyebilirsiniz. Bu durumda negatif algı yaratan kişileri hesabınızdan uzaklaştırmanız mümkün olabilir.

Instagram, Facebook ve Twitter’da Str8 Anlamı

Tiktok’ta olduğu gibi bütün sosyal medya kanallarında bu kısaltmanın kelime anlamı aynıdır. Sosyal medyada Str8, sıkıcı ve düz anlamında kullanılmaktadır. Kişiler güzel bulmadıkları ve sıkıldıkları video için yorum kısmına bu kısaltmayı eklerler. İngilizce straight kelimesinin kısaltması olan bu kelime ile videolarınız olumsuz olarak görülebilir. Bu durumda da analizler yapıp videolarınızda iyileştirmeniz yapmanız gerekir. Bu kişiler çoğaldığında bir süre sonra etkileşiminizin ciddi oranda düşeceğini görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Tiktok’ta Toxic Ne Demek?

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.