Instagram Beğeni Siparişleri

Merhabalar,

Instagram beğeni hizmetimizin gönderim süresi hızlanmıştır, artık tek fotoğrafa 1500 adete kadar olan beğenileri 24 saat içerisinde tamamlamaktayız.

Instagram takipçi ve instagram beğeni fiyatlandırmamız aynı şekildedir, instagram takipçi siparişlerinizi otomatik olarak; kredi kartıyla satın al bölümünden verebilirsiniz. Fakat, instagram beğenilerinde genellikle son 10 fotoğrafa 100’er beğeni, ilk 50 fotoğrafa 200’er beğeni gibi talepler olduğu için; instagram fotoğraf beğenisi siparişi vermeden önce sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek bölümünden lütfen bizimle iletişime geçiniz. Aksi takdirde, hangi fotoğraflarınıza kaç adet beğeni gönderebileceğimizi bilmediğimiz için, siparişinizi iptal edip; iade göndermekteyiz.

Instagram takipçi gönderimimiz de devam etmektedir, kredi kartıyla takipçi satın al bölümünden otomatik olarak sipariş verebilirsiniz. 500.000’e kadar instagram takipçi gönderimi sağlayabilmekteyiz, yüksek miktarlarda takipçi siparişi vermek istiyorsanız veya aklınıza takılan sorular varsa dilediğiniz zaman sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek butonundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Similar Posts

2 Comments

  1. her konuda temiz is cikarttiginiz ve benim sorularima kesintisiZ cevap verdiginiz icin cok tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.