Instakip.com Destek Sistemi

Merhabalar,

Instakip.com olarak siz değerli müşterilerimizin,  takipçi satın alma öncesi aklınıza takılan sorulara yanıt bulması; sipariş itibariyle bir problem olduğunu düşündüğünüzde bizimle anında iletişime geçmesi amacıyla; ayrıca bu konuların dışında her türlü soruyu sorup yanıt alabileceğiniz düzenli bir altyapıya geçmiş bulunmaktayız.

Bugüne kadar mail üzerinden sağladığımız destek hizmetlerimize bugün itibariyle ;

http://instakipdestek.com

adresimizden devam etmekteyiz.

Instakip.com destek sistemine dilerseniz üye olarak dilerseniz anonim şekilde bizlere ulaşabilmeniz mümkün. Kısaca sistemden bahsetmek gerekirse;

instagram-takipci-destek

Öncelikle sitemizin anasayfasında bizi iki seçenek karşılamakta, ilk kez siteye girdiğinizde ziyaretçi olarak destek talebi oluşturabilmektesiniz. Hemen sol tarafta bulunan yeni destek talebi butonunu tıkladığınızda sizi aşağıdaki resimde mevcut olan sayfaya yönlendirmektedir.

instakipdestek

Bu sayfada sizden isim, e-mail ve telefon numaranız gibi bilgiler istenmektedir. Sizinle sağlıklı şekilde iletişime geçebilmemiz için lütfen doğru bilgilerinizi giriniz.

Alt bölümde bulunan bölümden bize göndermek istediğiniz mesajı iletebilirsiniz. Özellikle siparişiniz ile ilgili bir problem olduğunu düşünüyorsanız lütfen instagram kullanıcı adınızı ve mümkünse paypal benzersiz işlem numaranızı da ekleyiniz.

Daha sonrasında eğer siteye üye olmadıysanız, girdiğiniz mail adresine bizim yanıtımız çok kısa süre içerisinde gönderilecektir. Üye olduysanız panelinizden kontrol edebilirsiniz.

instagram-takipci-alma

Bir başka seçenek ise talep numaranızı not alıp talebinizi durumunu sitede bulunan destek talebi kontrolü bölümünden anında kontrol etmek.

Instakipdestek.com sistemi üzerinden bizlere ilettiğiniz mesajlar maksimum 6 saat içerisinde yanıtlanmaktadır.

Telefonla iletişim kurmamızı istiyorsanız lütfen uygun olduğunuz saat dilimi de ekleyiniz.

Son olarak,  Ekim ayına özel 5000 takipçiye 1000; 10.000 takipçiye 2000 instagram takipçi hediye kampanyamızdan yararlanmadıysanız tekrar hatırlatmak isteriz. 🙂

 

Similar Posts

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.