Havale ile Takipçi Satın Alma

Merhabalar,

Piyasadaki en uygun fiyatlarla twitter ve instagram takipçi satışlarımız devam ediyor. Tüm siparişlerinizi faturalandırmaktayız, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına bağlı şekilde tamamen yasal satış yapmaktayız. Faturanızı dilerseniz mail adresinize, dilerseniz kargo ile adresinize teslim etmekteyiz.

Takipçi gönderim sistemimiz hızlanmıştır, 5000 adete kadar olan siparişleriniz 12 saat içerisinde teslim edilmektedir. Daha fazla miktarda olan siparişlerin 5000 adeti 12 saat içerisinde kalan kısmı ise 48-72 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Akbank, Halkbank, Finansbank, Kuveyttürk, Ziraat Bankası hesaplarımıza, havale-eft veya bankamatikten ödeme yapabilirsiniz.

Dilerseniz, paypal güvencesiyle kredi kartınızla veya banka kartınızla online ödeme yapabilirsiniz. Bu şekilde takipçi satın aldığınızda siparişiniz otomatik olarak onaylanmaktadır.

Hemen Sipariş Vermek İçin Tıklayınız!

Piyasadaki en uygun fiyatlar;

500 adet instagram takipçisi : 20 tl
1000 adet instagram takipçisi : 30 tl

500.000 adete kadar gönderim yapabilmekteyiz,

Havale ile takipçi satın almak istiyorsanız; canlı destekten, mail veya telefon ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size telefonla ulaşmamızı istiyorsanız lütfen sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destekten telefon numaranızı bırakınız. Mail adresimiz instakip.destek@gmail.com ‘dur.

Similar Posts

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.