Instagram Güncellemeleri

Son günlerde instagram, kullanıcıları için bir çok yenilik ve güncelleme yaptı. Bunlardan en dikkat çekeni direkt mesaj benzeri direkt fotoğraf gönderebilmemizdi. Fakat bu yeniliği yapan instagram, her gün yeni şikayetler almayabaşladı, ve bunun sonucunda bazı limitlendirmeler koymak zorunda kaldı. Örneğin; uygulamadan uzun süre giriş yapmayan hesaplar resetlendi.

Bir diğer güncelleme ise kişi ekleme sınırlandırılması oldu, artık instagramda dakikada beş kişiden daha fazla kişiyi takip edemiyoruz. Bu nedenle özellikle bizim gibi takipçi gönderimi yapan sitelerin sistemleri kullanım dışı kaldı. Güncelleme öncesinde sipariş aldığımızda, işlemlerinizi beş on dakika içerisinde başlatırken, güncelleme sonrasında bu süre biraz uzadı.

Instagram takipçi satın alabileceğiniz sitelerin %99’u şuanda yeni sipariş alamamakta, alanlarda fiyatlarını çok yüksek seviyede tutup durumdan kazanç sağlama peşindeler. Biz fiyatlarımızda hiç bir artış yapmadan instagram takipçi siparişlerinizi kabul edebiliyoruz. Fakat eskiden gizli profilleriniz içinde takipçi gönderebilirken, artık profilinizin açık olması gerekmekte. Bir diğer durum ise instagram takipçilerinizin gönderiminiz tamamlanması yoğunluğa göre 24 saatten daha uzun sürebilmektedir.

Bu durumun kısa bir sürelik olduğunu belirtmek istiyoruz, nasıl instagram kendi sitesi için güncelleme yapıyorsa, bizde instagram takipçi gönderimi sistemimiz için güncellemeler yapmaktayız. En kısa zamanda çok daha hızlı bir şekilde takipçi gönderimi yapmayı umut ediyoruz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.