Instagram Takipçi Gönderim Süresi

Merhabalar,

Önceki yazımızda, instagramın yeni yılın ilk haftasında yaptığı güncellemeden bahsetmiştik. Bu güncelleme sonucunda instagram takipçi gönderim sürelerimiz sipariş yoğunluğundan dolayı, 48 saate kadar çıkmıştı.

Fakat, sistemimizde yaptığımız güncelleme sonucunda artık takipçilerinizi dakikalar içerisinde göndermekteyiz.

Ödemeniz onaylandıktan itibaren, çok kısa bir süre içerisinde takipçileriniz profilinize yansımaktadır. Fakat, sistemde oluşacak herhangi bir problemden dolayı, size mahçup olmamak adına; gönderim süremizin maksimum 24 saat olacağını belirtiyoruz.

Bir diğer konu ise, sistemimizi güncelleme aşamasında; beğeni gönderimi yapamamaktaydık. Fakat, artık dilediğiniz kadar beğeni gönderimi yapabilmekteyiz. İstediğiniz fotoğraflarınıza, istediğiniz kadar beğeni gönderebiliyoruz. 🙂

Diğer siteler, sistem güncellemesinden dolayı, fırsattan istifade edip fiyatlarını neredeyse 2-3 kat arttırdılar. Fakat, biz eski fiyatlandırmamızdan devam ediyoruz.

Dilerseniz kredi kartınızla, paypal güvencesi altında sizde anında ödeme yapıp instagram takipçisi satın alabilirsiniz. Beğeni satın alma durumunda, genellikle son 30 fotoğrafa 3000 beğeni gibi istekler olduğundan, karşılıklı iletişim gerektirecek durumlar oluşmaktadır. Eğer instagram beğeni satın almak istiyorsanız, size daha iyi hizmet verebilmemiz adına, lütfen sağ alt bölümde bulunan canlı destek bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

Instagram takipçi veya beğeni satın almak istiyorsanız, bize sormak istedikleriniz varsa; canlı destek operatörlerimizle anında iletişim kurup, sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.