Instagram Canlı Yayına Arkadaş Ekleme Özelliği

Geçtiğimiz hafta; Instagram canlı yayına arkadaş ekleme özelliğini herkese açık hale getirdi. Ağustos ayında küçük bir grup instagram kullanıcısına, test etmeleri için bu özellik sunulmuştu. Bu yazımızda nasıl canlı yayına arkadaş eklenir gibi konuları işleyeceğiz.

Instagram’da canlı yayına arkadaş eklemek oldukça basit, öncelikle kameranızı açıp instagram uygulamasının sol üst bölümde bulunan hikaye ekleyebildiğimiz ve canlı yayın açabileceğimiz kendi profil resmimize sahip yuvarlağa tıklıyoruz.

Ardından, canlı yayınımız başlıyor. Canlı yayın ekranında sağ alt bölümde bulunan iki adet surattan oluşan ikona tıklıyoruz. Bu ikona tıkladığımızda canlı yayını o an izleyen tüm takipçilerimizin listesi bizi karşılıyor. Bu takipçilerimizden canlı yayına eklemek istediğimiz kişiyi seçerek yayınımıza misafir ediyoruz. Kişi yayınımıza katıldığında ekran ortadan ikiye ayrılıyor ve ikiniz de yayını izleyen diğer kişiler tarafından takip edilebiliyorsunuz.

Canlı yayınımıza konuk olarak aldığımız kişileri dilediğimiz zaman yayından alabiliyor ve bir başkasını yayınımıza konuk edebiliyoruz. Misafirimiz olan kişi dilediği zaman kendisi de yayından ayrılabilmekte.

Instagram sayfası akışına bakan kişiler canlı yayın kısmında sizin konuğunuzun olduğunu yanınızdaki “+1” ibaresinden anlayabilmekte.

Siz de canlı yayın yaptığınızda daha fazla takipçi tarafından izlenmesini istiyorsanız, sitemizden çok uygun fiyatlarla ve güvenli bir şekilde instagram takipçi satın alabilmektesiniz.

Similar Posts

One Comment

  1. Özellikle genç yaş grupları toplu halde canlı yayın açıyordu, bu yeni özellik o anda yanyana olmasalar bile berabermişcesine yayın yapabilme olanağı sundu. İyi düşünülmüş bir uygulama, instagram bu işi biliyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.