Facebook Hidden İnformation Ne Demek? Marketplace Engeli Kaldırma

Facebbok hidden information, yetkili kişiler hariç diğerlerinden gizli tutulması gereken, özel bilgi anlamına gelmektedir. Bu yazı geldiğinde, yetkili kişi olunmamasına rağmen girilmemesi gereken bir yere girmeye çalışıldığında ekrana gelmektedir. Bu durumda kişinin yapacağı pek bir şey bulunmadığı için Facebook support ile iletişime geçilmesi önerilmektedir.

Facebook Hidden İnformation

Facebook Hidden İnformation Sorunu Çözümü

Facebook hidden İnformation sorunu çözümü için uygulamaya bilgisayar üzerinden girilmesi gerekmektedir. Hesaba giriş yapıldığında bağlantı kısmında https://www.facebook.com/ linki görünecektir. ‘’www’’ ifadesi kaldırıldığında ve ‘’m’’ harfi yerine eklendiğinde girilemeyen siteye mobil üzerinden bağlanacaktır.

Bu yöntemi genellikle Facebook hidden information Marketplace sorunu yaşayanlar kullanmaktadır. Uygulamaya bilgisayardan bağlanıp linki değiştirerek mobil üzerinde göstermektedir. Marketplace de ürün satın almak için kullanılabilecek cep telefon numarası gibi iletişim bilgileri gözükecektir. Eğer hala sorun yaşanıyorsa ürün için satıcıya direkt mesaj gönderilmelidir.

Hidden İnformation Nedir?

Hidden information, yetkili kişiler dışında herkesten gizli tutulması gereken özel bilgi anlamına gelmektedir. Türkçe karşılığı genellikle devlet sırrı anlamında kullanılmaktadır. Bu kelime Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya alanlarında normal kişilerin girilmemesi gerektiği bölgelerde çıkmaktadır.

Facebook Marketplace Engeli Kaldırma

  • Adım 1: İlk olarak Facebook Marketplace engeli kaldırma için uygulamaya giriş yapılmalıdır.
  • Adım 2: ‘’Ayarlar ve Gizlilik’’ seçeneğine giriş yapılmalıdır.
  • Adım 3: Ekrana gelen menüden ‘’Ayarlar’’’ sekmesine girilmelidir.
  • Adım 4: Pencerenin sol tarafında yer alan menüden ‘’Engelle’’ seçeneğine dokunulmalıdır.
  • Adım 5: ‘’Kullanıcıları Engelleme’’ bölümünde ekrana profil listesi gelecektir.
  • Adım 6: Engellemesi kaldırılmak istenilen profilin yanında ‘’Engellemeyi Kaldır’’ yazısına dokunulmalıdır.
  • Adım 7: Profilin engellemesini kaldırma işlemini bitirmek için ‘’Onayla’’ seçeneğine dokunulmalıdır.

Not: Facebook Marketplace engelleme yapmak için ‘’Kullanıcıları Engelleme’’ listesine gelip Profile girilmeli ve ‘’Engelle’’ seçeneğine dokunulmalıdır. Kişinin engeli kaldırıldığında tekrar otomatik olarak arkadaş olunmayacaktır.

Facebook Marketplace Giremiyorum Neden?

Facebook Marketplace giremiyorum sebebi, uygulama dolandırıcılıktan korumak için kısa süre önce oluşturulmuş hesapların Marketplace kullanmasına izin vermemektedir. Ayrıca Facebook uygulamasının güncel sürüm olması gerekmektedir. Eski sürümlerin ya da iPhone 5’den eski telefonların modelleri girememektedir. Ayrıca sistemi kullanmak için 18 yaşından büyük olunması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir: Facebook Beğeniyi Geri Alınca Bildirim Gider Mi?

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.