Spotify Pie Nedir? Nasıl Yapılır? Güvenilir Mi?

Spotify Pie, dinlenilen müzik türlerini analiz ederek bir pasta grafiğe aktaran uygulamadır. Bu pasta grafikte dinlenilen müzik türleri farklı renklerde gösterilerek, renklerin hangi müzik türlerini temsil ettiği grafin altında açıklanmaktadır. Spotify Pie ile oluşturulmuş olan grafiği diğer kullanıcılarla ya da arkadaşlarınızla paylaşmak mümkündür.

Belirli aralıklarla oluşturulan Spotify Pie grafiğinden yola çıkarak zamanla değişmiş olan müzik zevkinizi ve tarzınızı kendiniz de fark edebilirsiniz. En sevdiğiniz müzik türlerini Spotify Pie ile görüp, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Spotify Pie, Darren Huang tarafından geliştirilmiştir ve Spotify Unwrapped’ın resmi olmayan bir benzeridir.

Spotify Pie Nasıl Yapılır?

Spotify pie chart uygulanması kolay bir sitedir ve güvenlidir. Spotify pie chart oluşturmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

  • Spotify Pie chart oluşturmak için ilk olarak https://huangdarren1106.github.io/ adresine girin ve sayfanın ortasında bulunan “Login to Spotify” yazısına tıklayın. Ardından Spotify hesabınızla giriş yaparak, istenilen izinleri onaylayın.
  • Spotify Pie grafiği, müzik dinleme alışkanlıklarınıza göre istatistiksel olarak bir rapor ortaya çıkaracaktır. Bu raporun içerisinde, en çok dinlediğiniz sanatçıları, şarkıları ve hangi türde müzikler dinlediğinizi ve daha birçok detayı size sunacaktır. Spotify Pie Türkçe dilinde değil, İngilizce olarak raporu çıkarmaktadır.
  • Fakat bu rapordaki istatistikler tam anlamıyla doğru olmayabilir, eğlence amaçlı kullanılan bir sitedir. Kesin ve gerçekçi sonuçlar için Spotify Wrapped gibi uygulamaları kullanmak daha sağlıklıdır. Spotify Pie, müzik tarzınızı ve ne kadar vakit geçirdiğinizi öğrenebilmek için keyifli bir sitedir.

İlgili İçerik: Spotify Ücretleri 2023

Spotify Pie Güvenilir Mi?

Spotify Pie güvenilir bir sitedir. Darren Huang tarafından geliştirilmiş olan bu araç güvenlik konusunda, kafalarda soru işareti bırakabilir fakat Spotify, kendi kullanıcılarının veri güvenliğini önemli bir şekilde korumaktadır. Spotify Pie’ı kullanabilmek için Spotify hesabına giriş yapmak gerekmektedir ve bu işlemi yaparken de güvenlik sorunuyla karşılaşılmamaktadır.

Spotify Pie kullanırken, kullanıcıların verileri güvenli bir şekilde korunmaktadır, bundan dolayı kullanıcılar rahat bir şekilde müzik tarzlarını grafiğe dökerek analiz edebilir. Arkadaşlarına ve sevdiklerine göndererek farklı müzik türlerini keşfedebilirler.

Spotify Pie Özellikleri Nelerdir?

  • Spotify Pie size her ay müzik tarzınızı pasta grafik şeklinde sunma imkanı tanımaktadır.
  • Müzik zevkinizi sevdiklerinizle paylaşmayı sağlar.
  • Ortaya çıkan grafiğin altında her renk için hangi müzik türünü temsil ettiği gösterilmektedir.

Spotify Pie Avantajları Nelerdir?

  • Kolay kullanımı sayesinde Spotify hesabınıza girerek pasta grafiği oluşturabilirsiniz.
  • Her ay müzik zevkinizin ne şekilde değiştiğini gözlemleyebilirsiniz.
  • Müzik zevkinizi görsel bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yeni Platformu Keşfedin: Threads

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.