Instagram Türk Aktif Takipçiler Hakkında

Merhabalar,

Özellikle son günlerde talep edilen Türk aktif instagram takipçisi konusunda kısa bir açıklama yapma gereksinimi hissettik çünkü bizim için en önemli olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Yaz sezonunun gelmesiyle son günlerde bir çok kişi butik, gözlük, saat ve ayakkabı sayfaları açmaya başladı, sitemizdeki siparişler de bunu doğrular nitelikte. Daha önceleri zaten bizim müşterimiz olan ticari hesaplar takviye amacıyla takipçi satın alırken, son günlerde bir çok sıfır ticari hesap bizim sağladığımız takipçiler ile yola başlıyor.

Önemle belirtmek istediğimiz bir konu var ki bunu canlı destekte bizimle iletişime geçen müşterilerimize açıklıyoruz, fakat bizimle iletişime geçmeden sipariş veren değerli müşterilermizinden bu konu hakkında bilgilenmesini istedik.

Öncelikle Türk aktif instagram takipçilerinin nasıl sağlandığı hakkında kısa bir bilgi verelim;

Bizim sitemizden veya başka bir siteden, platformdan alacağınız Türk aktif takipçiler; apple store, google play store ve google’dan arama yaparak ulaşabileceğiniz bedava instagram takipçi kazanma adı altında açılan siteler ve uygulamalar ile oluşturulan kullanıcı datalarıyla takipçi gönderimi işlemi sağlanmaktadır. Bu uygulamalara kesinlikle girmeyiniz, hesabınızı büyük riske atar, daha önceki yazılarımızda bunun nedenlerini belirtmiştik. Bu uygulamalara giren kişiler eğer instagramı günlük şekilde kullanıyorsa zaten istekleri dışında başkalarını takip ettiklerini, resimleri beğendiklerini gördüklerinde uygulamadan çıkıyor.

Peki kalan kişiler gerçek Türk kişiler mi derseniz. Evet, fakat büyük bir çoğunluğu instagram hesabına önem vermeyen bir hevesle açmış ve takipçi uygulamalarına girmiş kişilerden oluşmaktadır. Belirttiğimiz gibi aktif bir kullanıcı günde onlarca hesabı takip ettiğinden bir yerde bir yanlışlık olduğunun farkına illaki varacaktır.

Peki gerçekten aktif kullanan kişiler yok mu derseniz. Evet, tabiki var fakat bu kişilerde istemeden birini takip ettiğini görünce direkt olarak takibi bırakmaktadır.

Diğer siteler süper aktif, hiper aktif Türk takipçiler ve potansiyel müşteri olarak lanse ediyor fakat gerçekler bu şekilde değil. 10.000 adet Türk aktif diye lanse edilen takipçilerden alacağınıza 10 adet gerçek takipçiniz olsun, 10 adet takipçi diğerlerinden daha iyi dönüş sağlar.

Son günlerde özellikle bizimle iletişime geçen kişilerden şu şekilde cümleler duyuyoruz ticari profiller adına, “Benim arkadaşın sayfası var, ayakkabı satıyor 50.000 takipcisi var günlük 10-15 kargo çıkıyor.” “O da takipçi aldı.” Fakat şöyle birşey var o arkadaşın  10.000 takipçi aldıysa geri kalan takipçileri kendisini isteyerek takip etmeye başladı. Yani ben 2000 lira vereyim 50.000 takipçi alayım ondan sonra her gün 10 satış yapsam zaten 10 günde onu kurtarırım sonra da tekrar takipçi alırım gibi bir şey malesef yok. Biz de isterdik bu şekilde olmasını fakat gerçekler böyle değil, hayatın her yanında olduğu gibi instagram üzerinden satış yapacaksanız emek vermeden satış yapmak hayalden ibaret.

2013 yılından bugüne bu sektörde olan instakip olarak, satış yapmayı düşündüğünüz ticari hesaplar için; Türk takipçiyi kendimiz de satmamıza rağmen tavsiye etmiyoruz.  Öncelikle yabancı inaktif ve takibi bırakmayan takipçi satın alarak, belirli bir sayıya ulaştıktan sonra üzerine az miktarda Türk takipçi satın alarak kamufle edebilirsiniz. Örnek olarak, 400 tl karşılığında 10.000 adet Türk takipçi satın aldığınızda bir hafta sonra kalacak sayı 3500-5500 adet arasıyken, 240 tl karşılığında 10.000 adet yabancı takipçi ve üzerine 1000 adet Türk takipçi satın aldığınızda bir hafta sonra da bir ay sonra da 10.000’in üzerinde takipçi sayınız olacaktır.

Son olarak instagram takipçi satışlarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Dilerseniz online ödeme; dilerseniz havale/eft yöntemiyle dakikalar içirisinde instagram takipçi satın alabilirsiniz. Görüşmek üzere. 🙂

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.