Paypal’ın Türkiyeden Çekilmesi

Merhabalar,

2013 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin siparişlerinde büyük kolaylık sağladığı, güvenli bir altyapıyla hizmet verdiği için çözüm ortağı olarak kullandığımız Paypal şirketi ülkemizdeki faaliyetlerini durdurma kararı aldı. Bu durum nedeniyle üzgünüz fakat biz vergi mükellefi olduğumuz için diğer güvenli alternatiflerden de ödeme konusunda kolayca ortaklık sağlayabiliriz. Şuan için gittigidiyor mağazamız üzerinden ödeme alabilmekteyiz. Önümüzdeki günlerde daha kolay şekilde sipariş verebileceğiniz alternatifler sunacağız.

Paypalın ülkemizdeki faaliyetleri 6 Haziran 2016 günü sona ermektedir. Bu tarihten sonra para gönderip para çekemeyeceğiz. Bugüne kadar sitemizden çok sayıda paypal ile işlem sağlandı ve siz değerli müşterilerimiz bizim sitemizden veya diğer sitelerden yaptığı alışveriş sonucunda paypal hesabınızda ufak miktarlarda da olsa bir miktar tutarlar kalmış olabilir. Bu miktarları değerlendirmek için paypal kabul eden sitelerden alışveriş yapabilirsiniz veya lösev kurumuna bağış yapabilirsiniz.

Eğer lösev’e bağış yapmak isterseniz paypal hesabınıza giriş yaptıktan sonra,  araçlar bölümünden “Para Gönderin” kısmına tıklayarak.

paypaltakipci1

Karşımıza çıkan Para gönderin ekranında kime kısmına “international@losev.org.tr” mailini yazıp, göndermek istediğimiz tutarı yazdıktan sonra alt bölümden Aileme ve arkadaşlarıma para gönderiyorum kısmını seçtip devam butonuna tıklayarak işlemi tamamlayabilmekteyiz.

paypalinstagram

Bu şekilde 6 haziran itibariyle çekemeyeceğimiz veya harcayamayacağımız Paypal bakiyelerimiz ihtiyacı olan çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilecektir. Biz de bu kampanyaya teşvik amaçlı olarak bu hafta içerisinde yapacağınız bağışların karşılığı olan takipçi miktarını muhasebe@instakip.com mailimize dekontunuzu gönderdiğiniz takdirde maksimum 500 takipçi olacak şekilde instagram hesaplarınıza takipçi gönderimi hediye edeceğiz.

Bu konu dışında şuanda tüm instagram takipçi ve beğeni hizmetlerimiz hızlı ve güvenilir şekilde devam etmektedir. Dilerseniz kredi kartınız veya banka kartınızla gittigidiyor üzerinden dilerseniz banka hesaplarımıza havale şeklinde dilediğiniz miktarda instagram takipçi satın alabilirsiniz. Görüşmek üzere. 🙂

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.