En İyi 13 Instagram Video İndirme Programı ve Sitesi

Instagram video indirme programı aracılığı ile Instagram’da gördüğünüz videoları kolaylıkla indirebilirsiniz. Bu yazımızda en çok kullanılan güvenilir Instagram video indirme uygulamalarını sizler için derledik. Ayrıntılar, şu şekilde;

 1. GramSaver
 2. InstaSave
 3. Downloader for Instagram
 4. Insta Downloader
 5. SnapDownloader
 6. InSaver
 7. Dredown
 8. SnapTube
 9. FastSave
 10. Pro
 11. Insta Offline
 12. DownloadGram
 13. W3Toys

Instagram video indir

1. GramSaver

gramsaver

Instagram video indirme programı arasında GramSaver kullanıcı dostu kullanımı ile diğer programlardan öndedir. Hikaye, video, fotoğraf ve canlı yayınların indirilmesinde yardımcı olmaktadır. Hemen hemen tüm programlarda çalışmaktadır. Telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden siteye giriş yapılmalı ve indirmek istenen videonun URL’si yapıştırılmalıdır.

GramSaver web sitesine girmek için buraya tıklanmalıdır.

2. InstaSave

instasave

Instagram video indirme uygulaması olan InstaSave iPhone, Android ve bilgisayarlar için ücretsiz hizmet vermektedir. İster bilgisayar üzerinden ister telefon üzerinden saniyeler içinde video indirilmektedir. Benzer diğer uygulamalara göre daha az reklam içermektedir. Yıllardır hizmet veren uygulama da bilgi paylaşımı yapılmamaktadır. Ayrıca Instagram hikayelerini ya da öne çıkanları yüksek kalitede indirme imkanı da sunmaktadır.

InstaSave sitesine giriş yapmak için buraya tıklanmalıdır.

3.Downloader for Instagram

Instagram video indirme eklentisi

Instagram video indirme programı olsa da Android telefonlar için daha iyi sonuç vermektedir. Downloader for Instagram kolay kullanımı ve temiz arayüzü ile beklentileri tam anlamıyla karşılamaktadır. Fotoğraf, IGTV ve video verilerini kolayca telefona indirme imkanı sağlamaktadır. Video ya da fotoğrafın üzerinde yer alan üç noktaya tıklanmalı ve Instagram video foto indirme programı bölümüne yapıştırılmalıdır. Video saniyeler içinde telefona kayıt olacaktır.

Downloader for Instagram uygulamasını Chrome web mağazası üzerinden indirmek için buraya tıklanmalıdır.

4.Insta Downloader

Instagram video indirme programı arasında en basit web sitelerinden biridir. Diğer birçok sitede olduğu gibi video, reels, hikaye ve benzer içeriklerin indirilmesini sağlamaktadır. Daha önceden bu tarz web sitesi kullanılmadıysa Insta Downloader tarafından hazırlanan kılavuza bakılması önerilmektedir. Kılavuzda iPhone, Android telefonlar web sitenin kullanımı ve indirmelere dair bilgiler bulunmaktadır. Profil fotoğrafı, görsel ve Instagram video indir özellikleri bulunmaktadır.

Insta Downloader web sitesine gitmek için buraya tıklanmalıdır.

5.SnapDownloader

Instagram video indirme siteleri arasında en iyi hizmeti veren SnapDownloader sitedir. Instagram dışında Youtube, Twitter ve benzeri farklı kaynaklardan video indirilmektedir. 900’den fazla siteyi destekleyen platform; ses çıkartma, toplu indirme, video ve benzeri içeriklerin indirilmesini sağlamaktadır. Proxy kurulumu ve 7/24 müşteri desteği hizmeti verilmektedir.

SnapDownloader web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklanmalıdır.

6.InSaver

Instagram video indirme programı arayışında tercih edilen diğer uygulama da Insayer’dir. Google Play ve App Store üzerinden indirilen bu uygulama ile; reels, video, IGTV ve benzeri içerikler indirilmektedir. Ayrıca uygulama uzun süredir Google Play’de en çok indirilen Instagram video yükleme uygulaması arasında yer almaktadır.

Google Play üzerinden Insaver uygulamasını indirmek için buraya tıklanmalıdır.

7. Dredown

Instagram youtube video indirme programı arasında en çok tercih edilen ve güvenilir sitedir. Dredown Instagram dışında Facebook, Twitter, Twitch ve Vimeo gibi farklı platformlardan da video indirme imkanı sunmaktadır.  Siteye tablet, akıllı telefon ve bilgisayar üzerinden kolayca erişilmektedir. Dredown’un uygulaması bulunmuyor olsa da sitesi kullanışlı ve kolay olduğu kullanıcılar tarafından söylenmektedir.

Dredown web sitesine erişmek için buraya tıklanmalıdır.

8. SnapTube

Instagram video yükleme uygulaması olsa da sadece Android telefonlar için geliştirilmiştir. Snaptube, video paylaşım sitelerinden ücretsiz medya indirme hizmeti vermektedir. Ayrıca kullanışlı ve güncel uygulamalardan biridir. Fakat uygulama Google Play Store üzerinden elde edilmemektedir. İndirmek için SnapTube’nin web sitesine girilmesi gerekmektedir. Youtube, TikTok, Twitter, Instagram, Facebook, Dailymotion gibi siteler için kullanılmaktadır. Ayrıca Ses, video ya da iki birlikte indirme imkanı da sunmaktadır.

SnapTube’nin web sitesine girmek için buraya tıklanmalıdır.

9. FastSave

instagram video indirme

Instagram’dan video indirme programı arasında kullanılan FastSave, kolay kullanımı ve temiz arayüzü ile kullanıcılardan yüksek puan almayı başaran uygulamadır. Android telefon kullanılıyorsa FastSave güvenilir ve ücretsiz video, görsel paylaşımı yapmaktadır. Uygulamanın belki de tek kötü yanı çok fazla reklam içermesidir. Bu eksiğini ise güvenirliği ve ücretsiz olması ile kapatmaktadır.

FastSave uygulamasını indirmek için buraya tıklanmalıdır.

10. InstaSpy.Pro

Instagram gönderi indirme ve kaliteli erişim için InstaSpy.Pro tercih edilmektedir. Profesyonel ve sayısız özellik sunmaktadır. Video indirme sırasında kalite bozulmasını engellemektedir. Ayrıca hikayelerin anonim izlenmesi ve kaydetmesini sağlamaktadır. İndirilen içerikler Google Drive’a ya da cihaza direkt kayıt edilmektedir. Story, hikaye, gönderi, video çoklu fotoğraf ya da canlı yayın gibi birçok içeriği bir arada sunmaktadır. Fakat uygulama ücretlidir.

InstaSpy.pro sitesine erişmek için buraya tıklanmalıdır.

11. Insta Offline

Popüler Instagram video indirme siteleri arasında yer alan Insta Offline, kullanımı basit ve güvenli bir sitedir. Ücretsiz hizmet veren Insta Offline, video ve fotoğrafları kolaylıkla indirme imkanı tanımaktadır. Kurum ya da yazılım ihtiyacı gerekmeden işlemler rahatlıkla gerçekleşmektedir. Siteye bilgisayar üzerinden yapılmadı ve bağlantı yapıştırılmalıdır. Video ve fotoğraf indirmek için uygulamanın ayrı siteleri bulunmaktadır.

Insta Offline fotoğraf indirmek için  buraya, video indirmek için  buraya tıklanmalıdır.

12. DownloadGram

DownloadGram, Instagram videolarını ve fotoğraflarını kolayca indirmesini sağlamaktadır. Bilgisayar, iPhone, Android ve iPad üzerinden kullanılmaktadır. Instagtam’dan görüntü ve video kliplerini kolayca indirilmektedir. Ayrıca tüm web tarayıcılarından ulaşılmaktadır. İndirilmek istenen hesabın kapalı olmaması, herkese açık olması gerekmektedir. Çoklu fotoğraf ve çoklu video albümü de yapılmaktadır.

DownloadGram’a erişmek için buraya tıklamak gerekmektedir.

13. W3Toys

Instagram video indirme siteleri

Instagram video indirme programı olan W3Toys, fotoğraf ve video indirilmesini sağlayan çevrimiçi bir sitedir. Sevilen Instagram video ve fotoğrafların indirilmesini en basit yolunu sunmaktadır. Video ve fotoğraflar HD kalitesinde indirilmektedir. Bilgisayar ve akıllı telefonların hepsinden indirilmektedir.

W3Toys sitesine gitmek için buraya tıklanmalıdır.

İlginizi Çekebilir: Tiktok Para Hesaplama

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.