Instagram Hikayeme Nasıl Link Eklerim?

Günümüz şartlarında yalnızca gençler değil belli bir yaşın üzerindeki kişiler de sosyal medya kullanmakta ve yaygın olarak tercih edilen seçeneklerden biri de Instagram olmaktadır. Bu platformu kullanan kişilerin dikkatlerini çeken pek çok soru mevcut olsa da son zamanlarda hakkında en çok soru sorulan konu “Instagram hikayesine link ekleme” uygulamasıdır.

instagram hikayeme link ekleyemiyorum

Instagram Hikayeme Link Ekleyemiyorum

Instagram takipçileri için belli başlı bir sayfaya ait linki paylaşmak ve bu şekilde takipçilerinin kolayca o linke ulaşmasını sağlamak isteyen kişilerin pek çoğu bunu yapamamaktadır. Bu durumu daha net bir şekilde örnekle açıklamak gerekir ise; hali hazırda belli bir sayıda takipçiye ulaşmış olan bir kişi ya da sayfa aynı performansı Youtube kanalında ya da daha başka bir sitede göstermek istemektedir. Bunun için ise hikayesine söz gelimi “Daha fazla paylaşım için aşağıdaki oka tıklayarak Youtube kanalıma da abone olun” yazmaktadır. Ancak pek çok kişinin yaptığı gibi hikayesine bahsi geçen o oku ve dolayısıyla da linki ekleyememektedir.

Peki binlerce kişinin yaşadığı bu durumun sebebi nedir? İnstagram hikayesine link ekleyerek takipçileri daha hızlı bir şekilde başka sitelere yönlendirme işlemi nasıl hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir?

işletme hesabı story link ekleme

Yalnızca İşletme Hesapları

Bildiğiniz üzere kullanmakta olduğumuz bireysel hesaplar son derece kolay bir şekilde işletme hesabına çevrilmektedir. Bahsi geçen bu link ekleme işlemi ise yalnızca işletme hesaplarında bir özellik olmaktadır. Bu sebepten dolayı eğer bir işletme hesabına sahip değilseniz bu işlemi yapmanız mümkün olmayacaktır.

10k instagram takipçi

En Az 10k Takipçi

Kullanmakta olduğunuz Instagram hesabınız işletme hesabı olsa bile bu durum link paylaşma işlemi için yeterli olmayacaktır. Çünkü sağlanması gereken bir diğer koşul da en az 10k yani başka bir deyiş ile on bin takipçidir. Eğer hesabınızın bu sayıda takipçisi yoksa ne yazık ki yine anlatılan paylaşımı yapma olanağınız bulunmamaktadır. 10.000 takipçiniz olsun diye beklemek istemiyorsanız hemen instagram takipçi satın al işlemi için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Bu yöntemin dışında link paylaşma işlemi için yapabileceğiniz bir başka seçenek ise profilinizin internet sitesi kısmına dilediğiniz linki kopyalamaktır. Bu sayede profilinizde tercih ettiğiniz herhangi bir sitenin linki görünecek ve Instagram takipçileriniz yine kolay bir şekilde ulaşabilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir