Bedava Instagram Takipçi

Merhabalar,

Son günlerde bir çok sitede hakkımızda asılsız şikayetler oluşturularak, sitemizi ve marka kimliğimiz karalanmaktadır. 2013 yılından bu yana alnımızın akıyla, diğer sitelerden farklı olarak; merdiven altı değil, kazandığımız her kuruşu vergilendirerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Instakip.com dışında hiç bir siteyle ilgimiz bulunmamaktadır. Bu site dışında isim benzerliği olan tüm siteler bizim taklitlerimizden ibarettir. İsim benzerliği olup işini düzgün yapamayan sitelerin müşterilerinin şikayetleri bize zarar vermektedir.

Çok değerli eski müşterilerimiz bizim kalitemizi ve ilgimizi bilmektedir, fakat hakkımızda internette araştırma yapan birisi taklitlerimizden dolayı oluşan sorunlardan dolayı yanlış izlenime kapılabilmektedir. Bu nedenle hızımızı ve kalitemizi paranızı riske etmeden denemek isteyen herkese 100 adet instagram takipçisini anında hediye ediyoruz.

Tek yapmanız gereken bu yazımızın altındaki yorum kısmından instagram kullanıcı adınızı ve takipçi sayınızı belirtmek. Hizmetimizden memnun kaldığınız takdirde dilerseniz kredi kartıyla ; dilerseniz banka havalesi ile instagram takipçi satın alabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.