Instagram’dan Haberler

Merhabalar,

Instagram takipçi hizmetlerimizle, sorunsuz şekilde ve en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize 2 yılı aşkın süredir kesintisiz hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Instagram günden güne değişmektedir, bugünden itibaren; düzenli olarak anasayfamızdan instagram güncellemeleri, satın alma dışındaki takipçi arttırma yöntemleri ve bunlar gibi sizlerin yararlanabileceğinizi düşündüğümüz yazılar paylaşacağız.

Bu yazımızda instagram hesabı oluşturma hakkında bilgiler paylaşacağız. Öncelikle instagram uygulamasına kendi web sitesi üzerinden kayıt olunamamaktadır. Instagram hesabı açmamız için anroid marketten veya apple store’dan instagram uygulamasını indirmemiz gerekmektedir.

Instagram uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Instagram’ı telefonumuza veya tabletimize indirdiğimizde soldaki gibi bir arayüz bizi karşılamaktadır.

instagram hesap açma

Instagram uygulamasını açıp, kaydol bölümüne tıkladığımızda; bizden kullanıcı adı, şifre, isim ve mail bilgileri isteniyor. Dilediğiniz kullanıcı adını seçerek ve gerekli bilgileri girerek kolayca instagram üyelik işlemimizi tamamlıyoruz. Daha sonra dilerseniz instagram hesabınızla facebook hesabınızı entegre ederek arkadaşlarınızı otomatik olarak ekleyebilirsiniz.

instagram kaydol

Bir sonraki yazımızda, “Bu cihazda çok fazla sayıda kullanıcı kaydettirildi.” sorunu ve bilgisayar kullanarak insagram hesabı oluşturma konusunda sizlere yardımcı olacağız. Bu arada instagram takipçi işlemlerimiz sorunsuz şekilde devam etmektedir. 🙂

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.