4 Adımda Instagram Gizlice Hikayeye Bakma ve Merak Edilenler

Instagram gizlice hikayeye bakma için kayıt şartı olmayan ve diğer sitelere nazaran daha güvenli bir site üzerinden Instagram takip etmediğin kişinin hikayesine bakma işini yapacağız. Bunu adım adım ve görselli bir şekilde anlatacak olursak;

 Instagram Gİzlİce Hİkayeye Bakma

  • Adım 1: İlk olarak buraya tıklayarak Instagram anonim hikaye görüntüleyici sitesine giriniz.
  • Adım 2: Kullanıcı adınızı girin yazan yere hangi profilin hikayesine bakmak istiyorsanız o profilin kullanıcı adını yazın. Başında @ olmadan yazınız.
  • Adım 3: Eğer, kullanıcı adını doğru girdiyseniz Instagram hikayeye gizlice bakma penceresi açılacak. Bu pencerede profil ismini yazdığınız hesabın profilinin önizlemesi çıkacak.
  • Adım 4: Karşınıza çıkan ekranda profilin hikaye bölümüne tıkladığınızda hikaye açılacak ve böylelikle Instagram’da gizli bir şekilde hikayaye bakmış olacaksınız.

Buna ek olarak hikayeleri indirme seçeneğiniz de bulunuyor. Dilerseniz, bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Not: Birçok kişinin merakı; bu program ile gizli hesaplardaki hikayeleri de görebilir miyiz oluyor. Bu sorunun cevabı ne yazıkki hayırdır. Instagram’da gizli hesapların hikayesine bakmak şu anda mümkün değildir ancak özel stratejiler ile gizlenerek bakabilirsiniz.

instagram gizli hikayeye bakma

Instagram’da Hikayeye Baktığımı Nasıl Gizlerim?

Instagram hikayeye baktınız ve karşı tarafın görmesini istemiyorsanız güzel bir taktiği sizlerle paylaşalım. Eğer, hesap gizli bir hesap ise bu taktik ile Instagram’da hikayelere gizlice bakmak mümkün olacak.

  • Adım 1: İlk olarak Instagram’ı açın ve ana sayfaya gelin. Hikayeler bölümünde hikayelere tıklamadan hikayelerin yüklenmesini bekleyin. Özellikle de kimin hikayesine bakacaksanız onun hikayesini izlemeyin ve başa gelmesini sağlayın. Ondan öncekileri izleyin kısacası.
  • Adım 2: Hikayesine bakmak istediğiniz kişinin hikayesi ilk 3 hikayeden biri olduysa artık işe koyulabiliriz. İlk olarak uygulamayı kapatmadan telefonun internetini kapatın.
  • Adım 3: İnterneti kapattıktan sonra hikayeyi açın. Hikayeyi açtığınızda internet erişiminiz olmadığı için karşı taraf sizin hikayeye baktığınızı göremeyecek.
  • Adım 4: İnterneti, hikaye kaybolana kadar açmayın. Hikayeler, 24 saat içerisinde kaybolur. Eğer, 24 saat internetiniz kapalı kalırsa karşı tarafa hikayeye baktığınızın bildirimi gitmez anca siz hikayeye bakmış olursunuz.

Instagram’da Birinin Hikayesine Bakıp Engellemek?

Instagram’da birinin hikayesine bakıp engellediğinizde karşı taraf sizin hikayeye baktığınızı göremez. Örneğin, gizli olmayan bir hesabın hikayesine baktıktan saniyeler sonra o kişiyi engellediyseniz o kişi, sizin hikayeye baktığınızı anlamayacaktır. Bu da Instagram hikayeye baktıktan sonra görünmeme konusunda kullanılan yöntemlerden biridir.

Instagram’da Takip Etmediğin Kişinin Hikayesine Bakınca Görür Mü?

Instagram’da takip etmediğin kişinin hikayesine bakınca görür. Instagram’da ister takip edin ister takip etmeyin hikâyeye bakmanız karşı tarafından görülür. Buna alternatif olarak yakalanmamak için fake bir hesaptan izleyebilirsiniz. Son zamanlarda çıkan hikaye izleme siteleri ile profili herkese açık olan kişilerin hikayelerini site veya uygulama üzerinden izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Instagram Görsel Boyutları

Instagram’da Herkese Açık Hikayelere Bakanlar Görülür Mü?

Instagram’da herkese açık hikayelere bakanlar görülür. Instagram’ın özelliklerinden biri de hikayelere bakan kişileri görüntülemektir. Hesap ister kapalı olsun isterse açık olsun karşıdaki kişi bütün hikaye izlemelerini görebilir.

Instagram’da Birinin Durumuna Bakınca Anlar Mı?

Instagram’da birinin durumuna bakınca anlayacaktır çünkü Instagram, duruma bakanları kullanıcıya gösteriyor. Böylelikle duruma bakan kişiler görülüyor.

Instagram’da Kısıtlanan Kişi Hikayeye Bakınca Görür Mü?

Instagram’da kısıtladığınız kişinin hikayesine baktığınızda görür. Bu kişi sizin hikayenizi göremez. Bu nedenle hikayelere bakarken biraz daha dikkatli olabilirsiniz.

Instagram’da Hikayeye Bakanlar Neye Göre Sıralanıyor?

Instagram’da en fazla etkileşim kurduğunuz kişiler, en üst tarafta yer alır. Hikayedeki kişilerin sıralaması da etkileşime göre belirlenir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.