Kolayca Instagram Mavi Tik Satın Al | Ücreti, Başvurusu

Instagram’ın ilk olarak Yeni Zelanda ve Avustralya denediği Instagram mavi tik rozeti artık Türkiye’de! Birçok ayrıcalık ile doğrulanmış profillere eşsiz bir sosyal medya deneyimi sunmayı hedefleyen Meta, kişilere ve markalara belirli bir ücret karşılığında ‘’Instagram mavi tik rozeti’’ sunacak. Onaylanmış bir hesabın yorumlarının en üstte görünmesi, desteğin daha güçlü olması, sahte hesapların önüne geçilmesi gibi birçok özelliğe sahip olacak kişiler, fark edilmek için bu özelliği tercih edecek.

Uygulama üzerinden uzun süre bekleyerek, sıraya alınarak sonuç alamayabilirsiniz. Uzman danışmanlık ekibimizle birlikte bu süreci hem kısaltıyoruz hem de çok kolaylaştırıyoruz. Sen de Instagram’da fark edilmek istiyorsan hemen parayla mavi tik satın al!

instagram mavi tik satin alma

Instagram Mavi Tik Ücreti 2023

Instagram mavi tik ücreti 2023 Türkiye için 279.99 TL olarak belirlenmiştir. Yurt dışında Web ve Android için 12 Dolar, iOS için 15 Dolar olarak belirlenen ücret Türkiye’de ilerleyen süreçlerde Doların artması ile birlikte artabilir.

Instagram Mavi Tik Satın Al Hizmeti

Instagram’da hesabın doğrulanması ve mavi tik almanıza olanak sağlayan hizmetimizdir. Doğrulama hizmeti ile, kriterlere uygunluk hedeflenir ve bunun sonucunda gerekli belgeler hazırlanır. Sürecin sonunda ise kişi veya markaya doğrulanmış hesap kazandırılır. ‘’Meta verified’’ kapsamında hiçbir hesap taklidinizi yapamaz ve kimse gönderilerinizi izinsiz kullanamaz. Instagram’ın sunduğu doğrulama özelliğini kısa sürede aktif etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Mavi Tik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Instagram ‘’Meta verifed’’ yani mavi tik başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları takip edin:

 • Adım 1: Profilinize giriş yapın ve sağ üst tarafta yer alan üç çizgi seçeneğine dokunarak ‘’Ayarlar ve Gizlilik’’ seçeneğine dokunun.
 • Adım 2: Üst tarafta karşınıza çıkan ‘’Ara’’ bölümüne ‘’Doğrulama talep et’’ yazdığınızda karşınıza çıkan bölüme giriş yapın.
 • Adım 3: Bu alanda size ait bilgiler istenecek. Burada bilgilerinizi doldurduktan sonra hesabınızın mavi tik için uygun olup olmadığını öğrenebileceksiniz.

Kısa sürede kolayca hesabınızın doğrulanması, profesyonel sosyal medya danışmanları ile mümkündür.

Mavi Tik Başvuru Formu

Mavi tik başvuru formu erişimi için uygulama içerisinde yer alan ‘’Ayarlar ve gizlilik’’ bölümüne giriş yapınız. Daha sonra üst tarafta ara bölümüne ‘’Doğrulama talep et’’ yazınız ve tıklayınız. Bu bölümde başvuru formunu görebileceksiniz.

Instagram Mavi Tik Ne İşe Yarar?

Twitter’daki gibi kullanıcılara ek avantajlar sağlayacak bu özellik artık Türkiye’de! Ülkemizde hesabını onaylayan kişiler, diğer kullanıcılara göre farklı ayrıcalıklara sahip olacak. Bu ayrıcalıkları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • İlk belirgin özellik mavi tik rozetidir.
 • Diğer kullanıcılarda olmayan çıkartmalar.
 • Yorumlarınızın en üstlerde görünmesi.
 • Keşfet sayfasını özelleştirme ve öneriler.

Instagram Mavi Tik İçin Şartlar Neler?

 • 18 yaşını geçmiş olmak.
 • Yüzünüzün net olarak göründüğü bir profil fotoğrafı.
 • Hesabın aktif bir şekilde kullanılması.
 • Devletin kim doğrulamasının yapması.
 • Hesabın ünlü veya marka hesabı olduğunu göstermek (Instagram mavi tik danışmanlık ile bu sorunu sizin için ortadan kaldırıyoruz).
 • Gerçek kişi veya kurum olduğunuza dair belgeler: Kimlik, ehliyet, pasaport, herhangi bir fatura.
 • Instagram’ın politikalarını ihlal etmemek.

Instagram Mavi Tik Rozeti Almayı Kolaylaştıracak Tüyolar

Hesabınızın doğrulanma sürecini hızlandırmak ve rozeti alabilmek için hesapta dikkat etmeniz gereken aktivite ve detaylar bulunur. Şöyle sıralayabiliriz:

1.Hesabınızı Aktif Kullanın

Bilinirliliğini arttırmak ve rozet alma kriterleri arasında yer alan minimum aktiflik için hesabınızı aktif olarak kullanabilirsiniz. Tanınma seviyeniz ne kadar yükselirse o kadar kolay alacağınızdan şüpheniz olmasın.

2.Profil Resminizi Özenle Seçin

Profil fotoğrafınız, sizi en net şekilde gösteren net bir fotoğraf olmalıdır. Net fotoğraflar, rozet kriterlerinden birisidir. Örneğin, fake ya da net olmayan bir fotoğraf eklediğinizde hesabınız kabul edilmeyecektir.

3.Hesap Tanıtımı Yapın

Tanınırlığınızı arttırmak için ekstra olarak hesap tanıtımı yapabilirsiniz. Ücretli reklamlar ile yeni kitleler elde edebilirsiniz.

4.Profil Linki Ayarlaması Yapın

Kendinize ait bir web sitenizin linkini paylaşın. Farklı web siteleri paylaşmanız size bir şey kazandırmayacaktır. Örneğin, kendinize ait bir kişisel web sitenizi paylaşabilirsiniz.

5.Biyografinize Dikkat Edin

Biyografinizi doğru bir şekilde doldurmaya dikkat edin. Size ait doğru bilgileri biyografinize ekleyin. Sahte bilgiler eklememeye özen gösterin.

Instagram Mavi Tik Aylık Mı?

Evet, abonelik sistemi mantığı ile hareket edildiği için mavi tik rozeti aylıktır. Aylık olarak belirlenen ücret ödenir ve bunun sürecinde özellikler kullanılır. Ücretler ödenmezse zamanla rozet geri alınabilir. Eksiksiz olarak kullanım için aylık ücretin düzenli olarak ödenmesi gerekir.

Instagram Ücretli Mavi Tik Hangi Ülkelerde Geçerli?

İlk olarak Avustralya ve Yeni Zelanda’da deneme süreci başlayan bu özellik dünyaya hızlı bir şekilde yayılıyor. Türkiye’ye de gelen bu özellik zamanla tüm dünyada geçerli olacaktır.

Instagram Mavi Tik İçin Kaç Takipçi Gerekir?

Bunun için belirlenmiş olan herhangi bir takipçi sayısı yoktur. Örnek vermek gerekirse; 100.000 takipçili bir hesap doğrulama alamazken 2000 takipçisi olan bir milletvekili kolaylıkla onay alabilir. Bu durum takipçiden ziyade kriter uygunluğunuza göredir.

Mavi Tiki Herkes Alabilir Mi?

Mavi tiki herkes alamaz, ünlüler ve markalar alabilir. Siyasetçiler, futbolcular ve yerel ünlü kişiler de alabilir. Bunun için hesabınızın mavi tike uygun olması gerekir.

Instagram Mavi Tik Nereden Alınır?

Instagram mavi tik, uygulama üzerinden alınabilse de kısıtlı kişilere veriliyor. Çok ünlü değilseniz veya çok ünlü bir markanız yoksa bu süreç çok yavaş ilerliyor diyebiliriz. Mavi tik; uzman sosyal medya danışmanlarının bulunduğu sosyal medya ajansları aracılığı ile alınabilir.

Instagram Meta Verified Nedir?

Instagram meta verified, Instagram tarafından kullanıcılara sunulan ayrıcalıklı doğrulama sistemidir. Mavi tik olarak bilinene meta verified özelliği, yapılan denemelerin ardından Türkiye’de de kullanıma açıldı. Bu özellik ile birlikte tanınmış kişiler ve markalar mavi tik alabilecekler.

Instagram mavi tik satın alma hakkındaki talepleriniz ve sorularınız için bize ulaşmayı unutmayın.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.