Eylül Ayı Takipçi Azalmaları Hakkında

Merhabalar,

Instagram güncellemesi nedeniyle yabancı hesapların bir kısmı kapatıldı, bu nedenle bazı müşterilerimizin takipçilerinde azalmalar meydana geldi. Tamamı telafi edilecektir, fakat güncelleme nedeniyle şuan için yabancı takipçi gönderimi işlemleri sağlanamamaktadır.

Eğer sizinde takipçileriniz azaldıysa lütfen bu konu altından yorum olarak veya muhasebe@instakip.com adresimize mail atarak, instagram kullanıcı adınızı ve kaybettiğiniz takipçi miktarını belirtiniz. En kısa zamanda fazlasıyla telafi sağlanacaktır, lütfen endişe etmeyiniz.

5 Eylül ekleme : Sadece bizim sitemizden takipçi satın almış olan ve takipçi sayıları azalmış müşterilerimize telafi sağlamaktayız. Farklı sitelerden satın alan kişiler bu yazıdan sonra iletişim kurmaya başladı fakat lütfen kendi aldığınız yer ile iletişime geçiniz. Müşterilerimiz harici telafi sağlamıyoruz.

Similar Posts

2 Comments

  1. Kac gündür takipçi bekliyorum parayı almanıza rağmen takipçileri yüklemediniz. Eğer yarında gelmezse dekont var elimde bilişim suçlarına gideceğim.

    1. Merhabalar,

      Lütfen kullanıcı adınızı yoruma yanıt olarak yazınız, hemen kontrol edelim. Yorumunuz sadece sizin tarafınızdan görülecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.