Programla Whatsapp Profilime Kim Baktı Öğren

Whatsapp profilime kim baktı diye merak ediyorsanız ilk olarak uygulamanın içerisinde böyle bir seçeneğin veya özelliğin bulunmadığını belirterek yazımıza başlayalım. Whatsapp profile bakanlar listesini görmek için ek uygulamalardan faydalanmanız gerekir. Bu uygulamaları liste şeklinde sunduk;

1.Who Viewed My Whatsapp Profile

Uygulama mağazalarında bulunmayan ve APK olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile listenizde olan kişilerin etkileşim durumunu öğrenebilirsiniz. Whatsapp profilime kim baktı uygulaması olarak kullanılan Who Viewed My Whatsapp Profile uygulaması, APK olduğu için güvenlik açısından garanti sunmamaktadır.

2.Profilime Kim Baktı – Profeel

Profilinze kimi kaç defa baktığını detaylı bir şekilde gösteren Profeel uygulaması, sınırsız geçmiş seçeneği ile uzun vadede verileri saklı tutar. Veri tabanına aldığı Whatsapp bilgileriniz üzerinden işlemleri gerçekleştiren bu uygulamalar, yazılım sayesinde takip yapabilir. Buna ek olarak uygulama içerisinde yer alan anlık bildirimler seçeneğini de açarak anlık olarak Wp bakanları görme konusunda bilgi edinebilirsiniz. Uygulama mağazalarında olmasından dolayı güvenlik açısından denetlenmiştir. Veri güvenliği açısından bilgileri uygulamanın ana sayfasından okuyabilirsiniz.

3.Whatsapp Plus

Profile bakanları görme uygulamaları arasında olan ve APK olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile bir liste şeklinde profilnize bakanları görebileceksiniz. Uygulamayı indirdikten sonra şu adımları takip edebilirsiniz;

  1. Uygulama telefona indikten sonra ‘’More settings’’ bölümüne girin.
  2. Daha sonra karşınıza gelen sayfada yer alan ‘’main/chats’’ bölümüne girin. Bu aşamadan sonra ‘’Contact online’’ seçeneğine dokunun.
  3. Son olarak karşınıza gelen ekranda ‘’Show contact online toast’’ seçeneğine dokunun. Bu aşamalardan sonra uygulama aktif olacaktır.

Whatsapp Profilime Kim Baktı Uygulamaları Zararlı Mı?

APK olarak indirilen her uygulama zararlı değildir ancak güvenli de değildir. App Store ve Google Play Store yüklenen uygulamalar güvenlik taramasından geçtiği için güvenli olarak ifade edilebilir ancak APK uygulamalarında böyle bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle bu uygulamaların tam anlamı ile güvenli olmadığını bilmenizde fayda var.

Birinin Whatsapp Profiline Bakınca Anlar Mı?

Hayır, birinin Whatsapp profiline bakınca anlaması mümkün değildir. Whatsapp’da profile bakan kişileri görebilmek için bir özellik yoktur. Eğer, kişi özel olarak 2.bir yazılım indirmişse sadece çevrimiçi olduğunuzu görebilir. Hiçbir şekilde birinin Whatsapp hesabına baktığınızda görülmez.

Whatsapp Profiline Bakınca Bildirim Gider Mi?

Whatsapp profiline bakınca bildirim gitmez. Uygulama içerisinde böyle bir bildirim sistemi geliştirilmemiştir. 2.parti uygulamalar kullanılmadan karşı taraf sizin profile baktığınızı göremez. Sosyal medya uygulamaları arasında Linkedin’de profile bakanlar görünür. Instagram, Facebook ve Twitter’da böyle bir şey söz konusu değildir.

Whatsapp Konuşma Pencerisini Açınca Bildirim Gider Mi?

Whatsapp’da konuşma penceresini açınca bildirim gitmez. Belirtilen uygulamalar sayesinde profile bakanlar görülebilmektedir ancak Whatsapp’ın kendi içerisinde bu özellik bulunmamaktadır.

Birinin Whatsapp Profilime Baktığını Nasıl Anlarım?

Whatsapp uygulamasında profilinize bakan kişileri görmeniz mümkün değildir. Uygulama içerisinde profile bakanları gösterme söz konusu değildir. Bazı durumlarda profile bakan kişiler yanlışlıkla sizi arayabilir. Bu gibi durumlarda tahminde bulunabilirsiniz.

Whatsapp Profilime Kim Bakmış Görmek Mümkün Mü?

Evet, 2.parti uygulamalar ile profilinize bakan kişileri görmeniz mümkündür. Whatsapp uygulamasında böyle bir özellik yoktur. Sadece uygulamalar mağazalarından ve APK olarak indirebileceğiniz uygulamalar aracılığı ile takip yapabilirsiniz. Bu uygulamalar, bilgilerinizi veri tabanına işler ve ardından etkileşimleri takip eder.

İlginizi Çekebilir: Whatsapp Görüntülü Konuşma Kaç Kişi İle Yapılır?

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.