Instagram Takipçi Arttırma

Merhabalar,

Instagram’da takipçi arttırmak diğer platformlara göre çok daha zordur. Twitter’da bazı uygulamalara girerek takipçi sayımızı kolayca arttırabiliyoruz, ayrıca popüler hashtaglerle ilgili yazılar yazdığımızda, bunları gören kişiler eğer isterlerse bizi takip edebiliyorlar.

Fakat instagram’da takipçi uygulamaları kesinlikle yasaklanmış durumda, bu uygulamalara giriş yaptığımızda çoğunlukla hesaplar kapatılmaktadır. Bir diğer instagram takipçi arttırma yöntemi ise takipe takip diye bilinen durumdur. Bu şekilde de instagramda takipçi arttırmak çok zordur. Çünkü twitterda takip sınırı yokken, instagramda dakikada beş kişi, günlük belirli bir miktar ve genel olarak takip etme sınırı vardır. Bu şekilde agresif takip durumlarında instagram hesabınız askıya alınabilmektedir.

En kolay şekilde instagram takipçi arttırma yöntemi, takipçi satın almaktır. Çok kolay ve zahmetsiz şekilde; dakikalar içerisinde yüzlerce hatta binlerce takipçiye sahip olabilirsiniz. Eğer instagram takipçi satın almak istiyorsanız. Sitemiz olarak; en uygun fiyat garantisiyle, ve firma güvencesiyle hizmet vermekteyiz.

instagram takipçi

 

Online Sipariş Vermek İçin Tıklayınız!

Dilerseniz online ödeme yaparak anında satın alabilirsiniz. Online ödeme tamamen güvenli olarak paypal altyapısı kullanmaktadır. SSL sertifikalı paypal sayfasına yönlenmektesiniz, kredi kartı veya banka numaranızı kesinlikle bizimle paylaşmamaktasınız. Dilerseniz ise havale/eft veya bankamatikten ödeme yapabilirsiniz.

Instagram takipçi satın almadan önce lütfen profiliniz eğer gizliyse gizliliğini kaldırınız. Gizli profillere gönderim sağlayamamaktayız. Takipçilerinizin gönderimi genellikle anında başlamaktadır, 5000 adete kadar olan siparişleriniz maksimum 6 saat içersinde gönderilmektedir. Daha fazla miktarda olan siparişlerinizin gönderim süresi 2-3 gündür.

Aklınıza takılan tüm soruları canlı destekten ve instakip.destek@gmail.com mail adresimizden bize iletebilirsiniz, telefon numaranızı bırakmanız halinde operatörlerimiz çok kısa süre içerisinde sizi arayarak yardımcı olmaktadırlar.

Similar Posts

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.