Instagram Takipçi Hizmeti

Merhabalar,

Piyasadaki en uygun fiyatlara, en hızlı gönderim süresiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

instakip

Kısa süreli kampanya fiyatlarımız :

500 adet instagram takipçisi : 13 tl
1000 adet instagram takipçisi : 20 tl
2000 adet instagram takipçisi : 40 tl

5000 adet instagram takipçisi : 100 tl
7000 adet instagram takipçisi : 140 tl

Hemen Sipariş Vermek İçin Tıklayınız!

7000 adete kadar olan siparişlerinizi en geç 6 saat içerisinde teslim etmekteyiz. 7000 üzeri siparişleriniz 2-3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Gizli profillere takipçi gönderimi sağlanılamamaktadır, bu nedenle lütfen sipariş vermeden önce profilinizin gizliliğini kaldırınız. Sizden kesinlikle profilinizin şifresini veya herhangi bir uygulamaya katılmanızı istemiyoruz. Sadece profilinizin kullanıcı adını bize belirtmeniz gerekmektedir.

Takipçi satın alma işlemleri sadece sizlerle bizim aramızdadır, kesinlikle üçüncü şahışlarla takipçi satın aldığınız paylaşılmamaktadır.

Dilerseniz online ödeme ile hemen takipçi satın alabilirsiniz. Dilerseniz, havale/eft yöntemiyle sipariş verebilirsiniz. Akbank, halkbank, finansbank, ziraat bankası, kuveytturk hesaplarımız mevcuttur.

Sormak istediğiniz sorular için sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek butonuyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz instakip.destek@gmail.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Similar Posts

7 Comments

  1. Çok teşekkür ederim takipçilerim hemen geldi, özellikle butiği olan arkadaşlara ekstra tavsiye ediyorum. Müşterilerin gözünde daha fazla güven oluşturmakta takipçi sayısı.

  2. Merhaba. Sitenizden 2000 adet takipci satın aldım. 1400 tanesi yüklendi ve takipci yuklemesi kesildi nedeni nedir ve kalan takipcilerimi ne zaman gondericeksiniz?

    1. Merhabalar efendim, sistem yoğun olduğunda 3-5 dakikalık kesintiler yaşanabiliyor, çok kısa süre içerisinde gönderim devam edip tamamlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.