Twitter Takipçi Satın Al

Merhabalar,

Artık instakip kalitesiyle; sitemiz üzerinden twitter takipçi satın alabilirsiniz. Twitter takipçilerinin gönderimi siparişiniz onaylandıktan sonra, genellikle dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır fakat, maksimum 24 saat olarak belirtmekteyiz. Twitter takipçilerimiz, genellikle yabancı ve bot kullanıcılardır.

Sizden sadece, twitter kullanıcı adınızı istemekteyiz, şifre veya diğer bilgilerinizi talep etmemekteyiz. Herhangi bir uygulamaya girmenizi istemiyoruz, bundan dolayı profilinzde reklam paylaşımı vs. olmayacaktır.

Twitter takipçilerinizi gönderebilmemiz için twitter hesabınızın kilitli olmaması gerekmektedir.

500.000’e kadar twitter takipçisi sağlayabilmekteyiz, yüksek miktarda takipçi siparişi vermek istiyorsanız veya aklınıza takılan sorular varsa, sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek butonundan lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Eğer instagram takipçisi satın almak istiyorsanız; sipariş vermek için buraya tıklayınız.

Twitter Takipçi Gönderimimiz AKTİFTİR. En Uygun Fiyatlara yabancı takipçi satın alabilirsiniz.

1000 adet takipçi 20 tl
2500 adet takipçi 50 tl
5000 adet takipçi 100 tl

2018 Haziran Ayı twitter takipçi gönderimleri maksimum 72 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Günlük ortalama 5000 olarak gönderim sağlayabilmekteyiz. Tek profil için maksimum 25.000 adet twitter takipçi gönderimimiz mevcuttur.

Sipariş vermek için havale ile takipçi satın al bölümünden işlem yapabilirsiniz. 1000 adet twitter takipçisi 20 tl ve katları şeklinde ücretlendirilmektedir.

Twitter Takipçi Satın Al” üzerine 16 yorum

 1. Akşam saatlerinde 5000 adet takipçi siparişi vermiştim, yaklaşık 7000 olarak gönderilmiş. Tamamı aktif kişilerden oluşuyor, bir tane bile yumurta hesap bulamadım, herkese tavsiye ederim.

 2. Kurumsal hesabımıza denemek için bir miktar takipçi satın aldık, gerçekten aktif ve tamamı türk kullanıcılardan oluşmaktadır. Sürekli bu işlemi tekrar edeceğiz, teşekkür ederiz.

 3. Benim için önemli olan aktiflikten ziyade twitterdaki takipçi sayısı, robot hesaplar da olabilir farketmez. Bu şekilde fazla sayılar için uygun bir paket sunabiliyormusunuz acaba? 50.000 twitter takipçisi satın almak istiyorum ilk etapta. İyi günler.

 4. Otelimiz için bir miktar takipçi satın aldık, belirtilen süre içerisinde tamamlandı. Hepsini incelemek mümkün değil fakat gördüğüm kadarıyla yumurta hesap tabir edilen hesaplar yok veya 1-2 adet, ben şahsen görmedim. Teşekkür ederiz.

 5. Türk twitter takipçisi satın alma imkanımız var mı acaba? Sayı olarak 5000 civarında düşünüyoruz. Azalmaları mühim değil fakat belirli bir kitle oluşturmamız gerekiyor. Bu nedenle gerçek ve aktif twitter takipçi satın almak istiyoruz.

 6. En fazla kaç adet twitter takipçi satın alabiliyoruz acaba? Herhangi bir limit mevcut mu? Bir de takipçilerden rt fav gibi dönüş alabiliyormuyuz?

 7. Takipçili hazır hesaplar var mı acaba elinizde twitter için? 50 adet civarında ihtiyacımız var 10k civarında takipçili olarak.

  1. Merhabalar, şuan için yok çünkü stabil olarak gönderim sağlanamıyor fakat belirli dönemlerde düzelebiliyor. Anlık olarak net bilgi için canlı destekten de iletişime geçebilirsiniz.

   1. Gerçek Türk takipçi sağlayabiliyor musunuz acaba? Sayı olarak azalma ne kadar oluyor eğer gönderim yapabiliyorsanız.

  1. Merhabalar, Twitter takipçi hizmetlerimiz aktiftir. Ancak bazı durumlarda güncelleme nedeniyle gönderimler 2-3 gün sürebilmektedir. Şu an için maksimum 2500 adet takipçi sağlayabiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir