Instagram Türk Takipçi Satın Al

Merhabalar,

Instagram Türk takipçi satın almak istiyorsunuz fakat uygun bir site bulamadınız mı? Instakip olarak sizlere yardımcı olabiliriz. 🙂

Instagram Türk takipçiler aktif ve gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır, bu nedenle paylaşımlarınıza göre unfollow yapabilmektedirler. Unfollow yapmayan takipçi satın almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram Türk Takipçi için kampanyalı ve kısa süreli fiyatlandırmamız ;

500 adet :  25 tl
1000 adet : 50 tl
2500 adet : 125 tl
5000 adet : 250 tl

olaraktır.

!! Dikkat !!

Türk takipçiler gerçek ve aktif kullanıcılardan oluşmaktadır. Bu sizin profilinize beğeni, yorum gibi pozitif şekilde yansıyabilir. Fakat gerçek kişiler olduğundan profilinizi takibi bırakabiliyorlar.

Sayfanızın içeriğine göre değişmekle beraber 1000 Türk aktif takipçi satın aldığınızda kalacak sayı 400-600 arasıdır. Eksilen miktar için telafi sağlamıyoruz. Bunu kabul etmiyorsanız lütfen sipariş vermeyiniz. Gerçek kullanıcıları sayfada tutmamızın bir yolu yok, kendi insiyatiflerine bağlı olarak bırakabiliyorlar.

Takibi bırakmayan yabancı robot takipçi satın almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

!! Dikkat !!

Lütfen sipariş öncesinde, profiliniz gizliyse gizliliğini kaldırınız. Türk takipçi gönderimleri maksimum altı saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Paypal’ın ülkemizdeki faaliyetlerini durdurması nedeniyle şuan için en güvenli şekilde ödeme yapabileceğiniz Gittigidiyor platformu aracığıyla sipariş verebilmektesiniz.

Instagram Türk Takipçi Satın Al

 

Adınız

Telefon numaranız

Instagram kullanıcı adınız

Havale/eft veya bankamatikten işlem yaparak satın almak isterseniz tıklayınız.