Instagram Otomatik Beğeni

Instagram otomatik beğeni hizmetimiz aktiftir.

Beğeniler, fotoğrafı eklemenizle beraber otomatik olarak sağlanmaktadır. Fotoğraf sınırlaması yoktur, şifre bilgilerinizi veya herhangi bir uygulamaya girmenizi  istemiyoruz. Sadece kullanıcı adınızı belirtmeniz yeterlidir.

24 saat içerisinde işlem başlatılır. İşlem başladığına dair mail gönderilir, süreniz bitmeden 5 gün önce, hatırlatma maili gönderilir.

Kısa bir süre için geçerli tanıtım fiyatlarımız;

30 gün boyunca yükleyeceğiniz tüm fotoğraflarınıza;

50 beğeni : 65 tl

100 beğeni : 95 tl

Hemen satın almak için;

Canlı destekten iletişime geçebilirsiniz. Ya da havale ile takipçi satın alma sayfasından işlem yapabilirsiniz. Lütfen bildirim yaparken otomatik beğeni olduğunu belirtiniz.

otomatikbegeni

Aylık olarak almak istemiyorsanız ya da belirli bir sayı için zaman sınırlaması olmadan sipariş vermek istiyorsanız dilediğiniz şekilde paket oluşturabiliyoruz.

Örnek olarak;

Ben paylaşağım 50 adet fotoğrafa 200’er adet otomatik şekilde beğeni gelmesini istiyorum gibi belirtirseniz size özel şekilde sipariş oluşturabilmekteyiz.

Tüm satışlarımız faturalıdır, şahsınıza veya firmanıza sosyal medya hizmeti olarak faturalandırılmaktadır. Dileyen müşterilerimize faturaları kargo ile ulaştırılmaktadır.

Instagram Otomatik Beğeni” üzerine 20 yorum

    1. Evet dilediğiniz hizmetimiz aktiftir. Hızlı veya yavaş olarak iki farklı şekilde otomatik izlenme sağlayabiliyoruz. Ücretlendirme miktara göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için bize sayfamızın sağ alt bölümünde bulunan canlı destek sekmesinden ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere. 🙂

  1. Belki 10 site denedim hiç biri düzgün sağlayamadı otomatik beğeniyi. Instakip ile 1-2 aydır çalışıyoruz ve tek bir kez bile beğenilerde sorun çıkmadı, stabil şekilde hizmet veriyorlar. Herkese tavsiye ederim.

  1. Her fotoğrafa aynı sayıda mı beğeni geliyor acaba? Bir de ben şahsen fazla fotoğraf paylaşmıyorum. Aylık yerine 30 fotoğraf için süresiz beğeni satın alabiliyor muyuz?

   1. Dilediğiniz şekilde hizmet sağlayabiliyoruz. Mail adresinize detayları gönderdik fakat dilerseniz bizimle sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek butonuna tıklayarak anında iletişime geçebilirsiniz. 🙂

 1. Merhabalar 5000 takipçi ye 1000 hediyeli kampanyanızdan yararlandığımız da hepsi yabancı mı olacak acaba ?

 2. ben bir şeyi çok merak ediyorum otomatik paketleri neden aylık olarak buluyor yani belki çok nadir paylaşım yapıyorum ve mesela her fotoğrafa 50 otomatik beğeni istiyorum ama bir bir ayla sınırlı kalmadan her defasında tekrar tekrar mı almak gerekiyor

  1. Merhabalar,

   Genellikle aylık olarak tercih ediliyor. Örnek olarak 50 adet paylaşacağım gönderiye 100er adet beğeni istiyorum gibi belirtirseniz, herhangi bir zamana bağlı kalmadan da beğeni sağlayabiliyoruz.

 3. Kesinlikle tavsiye ediyorum.1000 begeni aldım arkadaslar 1200 begeni gonderdiler ve 5 dakika icinde.
  Cok tesekkur ediyorum.Sizinle calismaya devam edeceğim

 4. Otomatik beğenileri hemen gelecek şekilde değilde 1-2 saat içerisinde tamamlanacak şekilde göndermeniz mümkün mü?

  1. Doğal görünümlü artacak şekilde gönderim sağlayan otomatik beğeni sunucumuz aktiftir. Herhangi bir fiyat farkı olmadan dilediğiniz hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir