Instagram Beğeni Satın Alma

Merhabalar,

Son günlerde aldığımız bazı siparişlerde kredi kartı ile satın al kısmından beğeni satın almak isteyen kişiler olmakta. Fakat beğeni işlemleri takipçi gibi direkt profile gönderilmediğinden, hangi fotoğraflarınıza kaç adet beğeni istediğinizi bize bildirmeniz gerekmektedir. Tek fotoğrafa istiyorsanız fotoğraf sayfanızın adresini kredi kartıyla takipçi satın al kısmına yazarak beğeni satın alabilirsiniz.

Kredi kartıyla takipçi satın al kısmından, otomatik olarak instagram takipçi satın alabilirsiniz fakat beğeni almak istediğinizi ekleyip, instagram profil adresinizi yazdığınızda; eğer bizimle iletişime geçmediyseniz, ödemenizi iade etmek durumunda kalıyoruz, çünkü hangi fotoğrafınıza kaç adet beğeni istediğinizi bilememekteyiz.

Bu nedenlerden dolayı, instagram takipçi satın almak istiyorsanız, kredi kartınızla anında ödeme yaparak otomatik olarak takipçi gönderimini başlatabilirsiniz, fakat instagram beğeni satın almak istiyorsanız lütfen sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek butonundan veya instakip.destek@gmail.com mail adresimizden bizimle iletişime geçiniz.

Instagram beğeni gönderiminde hiç bir yerde bulunmayan kredili sistemi sizlere sunuyoruz. Her eklediğiniz fotoğrafa otomatik şekilde, anında beğeni gönderebilmekteyiz.

En uygun fiyatlardan, en kaliteli instagram beğeni hizmetimizi sizlere sunuyoruz. 1000 adet instagram beğenisi 30 tl olarak ücretlendirilmektedir. Dilerseniz canlı destekten, dilerseniz bu sayfaya yorum olarak veya instakip.destek@gmail.com adresimizden bizimle iletişime geçiniz ve size en uygun beğeni paketini beraber oluşturalım.

Instagram Beğeni Satın Alma” üzerine 2 yorum

  1. Aldıgımız 1000 like ı istediğimiz fotograflara paylastırabiliyormuyuz?.Birde merak ettiğim ben havaleyi birazdan yapsam fotografıda 12 gibi koysam siz işleminizi kaç gibi tamamlıyorsunuz?.Mail adresime dönüş yaparsanız sevinirim

    1. Merhabalar efendim, instagram beğeni gönderimlerimiz anında işleme alınmaktadır. Şuan için bir adet gönderiye minimum 100 adet olacak şekilde paylaştırma yapabilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir