Siteyi ziyaret eden veya kullanan tüm ziyaretçileri işbu sözleşmeyi kabul etmiş durumdadır. ;

Genel;

Instakip.com sitesini ziyaret ettiğinizde, bu sözleşmeyi okuyup veya okumamamış olmanız durumunda, bu sayfada yeralan sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.

Bu sözleşmeyi haber vermeden değiştirme hakkımızı gizli tutarız. Sitemizi kullanmadan önce, güncel olan sözleşmeyi okuyup kabul ettiğiniz varsayılmaktadır.

Ücretlendirmeler, veya site içeriğinde, yapısında yapılacak değişimler haber vermeden yapılabilir.

Instakip.com sizin, işinizin zarar görmesinden sorumlu değildir.

Instakip.com instagram, twitter veya diğer hesaplarınızın kapatılmasından(ayrıca suspend) veya fotoğraflarınız(ve tüm gönderileriniz) silinmesinden hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Servis;

Sitemiz sadece takipçi veya beğeni gönderimi ile sorumludur, takipçi veya beğeni gönderim hizmeti sağlanır. Takip eden veya beğeni yapan hesapların aktifliğini veya sizin profilinizin aktifliğinin artacağı konusunda sorumlu değildir.

Gönderilen takipçilerin sizinle etkileşimi konusunda sorumlu değildir. Takipçilerin sayılarının zamanla azalmasından veya artmasından sorumlu değildir.

Ödeme/Geri ödeme;

Gizli, kapalı, inaktif durumdaki profiller için takipçi veya beğeni gönderilmez, iade yapılmaz.

Hakedilen hizmet, sistemsel arızalar nedeniyle sağlanılamadığı durumda geri iade 90 gün içerisinde yapılır.  Sipariş verdikten sonra hizmeti değiştirme veya hizmetten vazgeçme durumu yoktur. Sadece teknik aksaklıklar dolayısıyla sipariş tamamlanmadığı durumda iade yapılmaktadır.

Sitemiz; çalıntı kart, yetkisiz işlem gibi dolancılık aktivitelerinde veya chargeback durumlarında hizmeti sonlandırma veya gönderilen takipçilerin, beğenilerin geri çekilmesi hakkına sahiptir.

Son güncelleme 24.02.14 Pzt